Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mit vennétek fel,...

Lányok, mit vennétek fel, milyen hajat és sminket csinálnátok magatoknak, ha egy olyan fiúval találkoznátok akiért odáig vagytok?

Figyelt kérdés

Hétvégén moziba megyek az egyik barátommal. Nem randi, csak amolyan kikapcsolódás végett megyünk. :) Légyszi adjatok tanácsot. :))

Illetve milyen parfümöt fújjak magamra? Egyszerű virágosat, vagy inkább dögös vaníliásat?


2011. jún. 3. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért annyira ne vidd túlzásba, de azért ne is legyél teljesen hétköznapi. az a baj, hogy nem tudom neked mi a hétköznapi. ha neki nem tetszel, úgy mint neked ő, akkor gáz lenne nagyon kiöltözni. mondjuk én egy jó kis kontyot eltudnék képzelni. kihúzod a szemed, kis pirosító. amúgy szerintem a vanílliás nem valami dögös parfüm. mondjuk inkább valami édesebbet kéne, nem virágosat. parfümből is olyat használj, amit amúgy hétköznapokon nem szoktál.
2011. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem a psik nem bírják az édes illatokat. én mndjuk lány vagyok, de a vaníliás illatoktól konkrétan hánybi tudnék. tömény, émelyítő és olcsó. maradj az egyszerű virágosnál.

ne öltözz ki nagyon, moziba nem kell, legyél egyszerű, de csinos, a saját stílusodban. sok smink sem kell, csak ahogy szoktál.

add önmagad, abból tudod leginkább, hogyő akar-e valamit.

2011. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is légy hű önmagadhoz, szóval ha eddig laza, sportos voltál, most se húzz necc harisnyát, meg tűsarkút, mert nem fogja tudni szegény hova tenni:) Legyél egyszerű, a hajad legyen frissen mosva, szerintem legyen kiengedve, az szinte mindenkinek jól áll. Ha kicsit újítani akarsz, esetleg egyik oldalt tűzd el, vagy rakj bele 1-2 hullámot. A sminkeden szerintem ne változtass, az mindenképp legyen olyan, amilyet szoktál. Ne használj mindenféle kék, lila, zöld szemhéjfestéket, a pasik azt általában nem tolerálják:) Szerintem a virágos parfüm jobb, kedves, bájos benyomást kelthetsz vele. Legyél finom, kedves, vegyél fel mondjuk egy farmer nacit egy szép selyem, áttetsző (és nem átlátszó!!) felsővel. Vagy egy sima ujjatlant farmerszoknyával, saruval, és tűzz egy kisméretű virágot a hajadba vagy egy szép, különlegesebb nyakláncot vegyél fel. Sok sikert!:)
2011. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!,

Közben kigondoltam:

Mivel fekete, nagyon göndör hajam van, ezért előző este csak megmosom, hagyom, hogy magától megszáradjon és oldalt beletűzök egy virágos csatot.

Ruhám egyszerű lesz: farmer, egy féloldalas pink felső és egy semleges színű balerinacipő.

Smink iszonyatosan egyszerű lesz: alapozó, pirosító és szempillaspirál, esetleg szájfény.

Ezt szerintem egyszerű, de nagyszerű és nem is térek el annyira a stílusomtól! :)


Köszönöm szépen még egyszer a válaszokat, legyen szép napotok! :)))

2011. jún. 3. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, szerintem nagyon jó lesz:) jó mozit!:)
2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon csini lesz!
2011. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2011. jún. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!