Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy eredeti?

Figyelt kérdés
Nagynéném kapott egy idős hölgytől 2 db Luis Vuitton kézitáskát már jó pár éve.Eddig nagyon nem is foglalkoztunk vele de most már kezd érdekelni hogy vajon eredeti e...Belül van egy kissebb zseb,azon egy kis cimke arra rá van írva hogy Luis Vuitton Made in France.Mintája teljesen ugyanolyan de semmi biztosat nem találok rajta amiből rájöhetnék.Köszönöm ha valaki segít
2009. máj. 26. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pesten sztem van ilyen bolt, vidd el oda, és kérdezd meg.
2009. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Magyarországon csak egy ilyen bolt van Bp-en. De egy-két tipp, amiből felismered. Ha jól tudom egy sorban ,amiben van minta csak 8 db logó van, akkor maga a logó nem törhet meg tehát nincs olyan, hogy az LV félben van,mint a hamisítványokon. Szóval vannak ilyen kikötések, tehát, ha van rajta olyan LV ami félben van, akkor biztosan nem eredeti. Küldenél róla képet? Olyan kíváncsi vagyok rá. SZerencsés vagy ,ha igazi, én úgy szeretnék, meg hugom is. NEm szeretnéd őket eladni?

2009. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kÉPET tudsz feltenni?
2009. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pry ***** válasza:
2009. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ja igen még olyanok is vannak, hogy a boltban meg van szabva, hogy egy polcon, állványon, táskatartón hány darab lehet, meg ilynek, rettenetesen igényesek. Ezt már csak érdeksségképpen mondom a két linkől kiderül minden.

EREDETI?????

2009. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
SŐt az eredetibe a monogrammodat belegravírozzák az üzletben, amikor megveszed :D :D !!!
2009. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A videót elnézve nem eredeti sajnos :( hiába reménykedtem.Mondjuk amelyiken a monogramm fejjel lefelé van hát az kész... :)))
2009. máj. 29. 21:49
 8/9 A kérdező kommentje:

Tessék,csináltam képet igaz csak mobillal tudtam:


[link]


[link]

2009. máj. 29. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

SZia!

VAlóban, ahogy a képeket néztem, amit feltettél valóban nem eredeti! Kár...

2009. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!