Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Ti felvennetek egy...

Fiuk! Ti felvennetek egy vilagos rozsaszin inget? Ha igen, miert; ha nem, miert?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezért: "Chuck Norris invented black. In fact, he invented the entire spectrum of visible light. Except pink. Tom Cruise invented pink."
2011. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik osztálytársam hord rózsaszín inget de az olyan sötét rózsaszín h olyanom még nekem sincs..páwa gyerek-.-"

14/L

2011. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Eleve nagydarab vagyok (leginkább izom 1,5 éve edzem) eléggé hülyén állna rajtam egy rózsaszín póló vagy ing ,de soha azelőtt se vettem volna fel. Bár egyesek szerint jól állna de az nem érdekel nem az én ízlésvilágom hordják a búzák ha jólesik.

19/F

2011. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én, bár lány vagyok, de én elárulhatom, hogy a csajoknak nagyon tetszik, ha egy fiú világosrózsaszín ingben van! Az a fiúknak jól áll...Én azt ajánlom, hogy inkább sötétebb rózsaszínt NE nagyon vegyél fel, mert a végén még rosszat gondolnak rólad(hogy meleg vagy)!De nyugottan vegyél fel világosrózsaszín inget,bennem megbízhatsz!

2011. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 martinka000 válasza:
54%
Én felvenném. Rajtam azt mondják hogy jól áll a rózsaszín. Barátnőm is azt mondta, tehát, vedd fel nyugodtan.
2011. júl. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Én felvenném.Csak elöbb átfesteném zöldre.
2011. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Én csak akkor vennék fel ha a barátnőmmel vagy bombázó csajokkal mennék valahová. Abban az esetben is akkor ha előtte azt mondanák hogy nagyon izgató látványt nyújtok nekik rózsaszínben. =P


Off: Előző válaszadót lájkolom

2011. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
ha jol al akor ved fel
2011. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Hát.. Lány létemre én nem hordok rózsaszínt... Szerintem elég furcsán hat pasikon... De hát, ha annyira szereted felőlem...
2011. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül, ha vonzani akarnám a meleg srácokat.
2011. júl. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!