Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Világos, rövid farmernadrághoz...

Világos, rövid farmernadrághoz leggings?

Figyelt kérdés

Illik hozzá? Milyen színű?

Ilyesmi nadrág, csak világosabb:

[link]

És ha 30 vagyok, de 20-nak nézek ki?

Vagy ilyet már nem "illik"?


2011. jún. 4. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEEEEEE!!!!Ekkora divatbakit nem lehet véteni, mint amikor valaki rövidnacihoz leggingset vesz fel!!!! Ha hideg van, akkor vegyél fel leggingset vagy farmert tunikával vagy ha meleg van, akkor a sima rövidnadrág is mehet önmagában, max ha fázól egy harisnyával(legjobb, ha fekete), de ez csak a legeslegvégsőbb megoldás legyen. legyen!!! :D 14/L
2011. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek. trampli viselet.
2011. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem a hideg ellen szántam volna. Nem szívesen mutogatom a lábaim :S A hosszúnadrágot már nagyon unom. A szoknya nem az én világom. Frászkarika :(

Köszi a válaszokat.

Igazán mókás, hogy egy 14éves lány ad nekem divattanácsokat =DD Fordítva kéne, nemde?! =D

2011. jún. 5. 02:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rövidnacihoz veszel fel cicanacit, csak meleged lesz. Főleg ilyen időbe. Még olyan április-március között oké ez, de így szerintem ne. Mert nagyon meleged lesz. Aztán csak néznek rád, hogy miért öltöztél be így. :D


15/L

2011. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hosszúnadrágban járok egész nyáron. Az sem lehet sokkal melegebb :)
2011. jún. 5. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima testszínű harisnya?:D Én is azzal hordom, mert nekem csúnya a bőröm.
2011. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

12:30

Lehet, hogy az lesz a vége... Bár szerintem az sem hat kevésbé furcsán egy ilyen rövidnadrághoz :)

2011. jún. 5. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igen kicsit tényleg vicces, de még arra gonoltam, hogyha a lábad miatt nem szeretnéd, hogy csak sima rövidnaci legyen rajtad, akkor lehet kapni ilyen nagyon vékony nacikat, ami leggings anyagú, de mégis úgy néz ki mint egy nadrág, Szerintem nyáron még az is jó lehet :D(bár nekem személy szernt nem tetszik annyira :D)Vagy a halásznaci is jó szerintem, lehet kapni belőle egész lenge anyagúakat is :D
2011. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ívy1 ***** válasza:
100%
nyugodtan vegyél fel hozzá,próbáld meg feketével,ha túl meleg,keress világos de ne rikitó színüt.A koroddal meg abszolút ne törődj még ha annyinak néznél ki amennyi vagy,akkor is vedd fel,attól mert valaki már nem 20 ugyan úgy öltözködhet csinin.
2011. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hm, szerintük nem rossz ötlet:

[link]

2011. jún. 7. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!