Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hófehér bőrhöz milyen színű...

Hófehér bőrhöz milyen színű fürdőruha a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem élénk kék/rózsaszín, fekete...

(Fehéret, sárgát, nagyon világos színeket ne, nincs kontraszt...)

2011. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem k*rvára mindegy?

A strandra fürdeni, napozni meg pancsikolni megy az ember, nem?

Különben is, napozzá', és akkor nem lesz hófehér a bőröd.

2011. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

minden szín kivéve az összes szín nagyon világos árnyalata (világoslila, világoskék stb), fehér.

de amúgy tökmindegy. az se baj ha fehér vagy ha világos rózsaszín

2011. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy meg baj ha az ember olyan fürdőruhát szeretne venni amiben szebb és jobban érzi magát?

+szeretem,hogy fehér vagyok és még ha akarnék se tudnék szépen lebarnulni...ez van,nem az volt a kérdés,hogy hogyan legyen barna a fehér bőröm,vagy hogy miért megyek strandra:)

2011. jún. 17. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

De az ember nem a bőrszínéhez választ fürdőruhát.

Azt veszi meg, ami jól áll neki, és igen, amiben jól érzi magát. És inkább az utóbbi az elsődleges szempont. Lehet egy fürdőruha nagyon szép, ha nem kényelmes, vagy hülyén érzi magát benne a viselője, akkor épeszű ember azt nem veszi meg/fel.

A nap meg így is-úgyis megkap, az ellen nem tudsz mit tenni.

Strandra meg akkor is fürdeni megy az ember, nem azért, hogy mutogassa a fürdőruháját. Úgyhogy még mindig ott tartok, hogy tökmindegy. Legyen kényelmes, azt slussz...

2011. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"De az ember nem a bőrszínéhez választ fürdőruhát.

Azt veszi meg, ami jól áll neki, és igen, amiben jól érzi magát. És inkább az utóbbi az elsődleges szempont. Lehet egy fürdőruha nagyon szép, ha nem kényelmes, vagy hülyén érzi magát benne a viselője, akkor épeszű ember azt nem veszi meg/fel."


De igen...miért ne választhatnék a bőrszínemhez?Formában meg van,hogy mi áll jobban(és igen kényelmes),csak rengeteg színű tetszik ezért nem tudok választani és gondoltam megkérdem más véleményét is,de látom kár volt,mert már ez ember kérdést sem mer feltenni ide,mert nem jön hasznos válasz úgy,hogy ne legyen köztük néhány lekezelő/kötekedő/oda nem illő válasz.


"A nap meg így is-úgyis megkap, az ellen nem tudsz mit tenni."

megfog,de többet vagyok piros illetve fehér mint barna,akármennyit napozok nem leszek szép barna,de ezt nincs mit vitatni,látom te ezt nem érted egyébként se ez volt a kérdés és ha valaki feltesz egy kérdést akkor arra vár választ nem mellébeszélésre kíváncsi.


"Strandra meg akkor is fürdeni megy az ember, nem azért, hogy mutogassa a fürdőruháját. Úgyhogy még mindig ott tartok, hogy tökmindegy. Legyen kényelmes, azt slussz..."


Mi van akkor,ha nem fürdeni akarok menni a strandra,hanem ott lesz valaki,akinek tetszeni akarok? és ne mond,hogy ezt nem befolyásolja(ha minimálisan is,de befolyásolja,főleg az ez ember közérzetét,ha tudja,hogy szép)egy csinos hozzám illő fürdőruha.Vagy bármi más miatt lehet fontos,hogy a bőrszínemhez illő legyen egy fürdőruha...

De,ha az ember strandra is akar menni,akkor kell is fürdőruha ugyebár és ha már elmegyek fürdőruhát venni,akkor olyat veszek ami jól is áll.Jó tudni milyenek közt keresgéljek,mivel megszámlálhatatlan mennyiségű fürdőruha kapható és azért nem próbálhatom fel az összeset.Ezért tettem fel a kérdést,hogy segítséget kapjak,de jössz te a válaszoddal,amivel semmit nem segítettél,csak kioktatsz miközben fogalmad sincs,hogy miért kel nekem olyan fürdőruha.Olyasmit írsz amire egyáltalán nem vagyok kíváncsi,ha bajod van a kérdésemmel nem kell válaszolni,röhögj egyet magadban,és lépj tovább.Megértésedet köszönöm!

2011. jún. 17. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem... Mit számít MÁS véleménye? Az a lényeg, hogy NEKED tetsszen, és NEKED legyen kényelmes! Mert ha NEKED nem kényelmes, vagy pont az a szín nem tetszik, amit ajánlanak, akkor az az arcodra is kiül.


Ha tetszeni akarsz valakinek akkor is mindegy, mert ha már az a fürdőruha kétrészes, akkor nem a színét fogja nézni az a valaki. Nem a fürdőruhán van a hangsúly akkor sem! Ha mondjuk teszem azt, plöttyedt a hasad, van lapos a feneked, akkor mit számít, ha a világ legszexisebb bikinije van rajtad?


Az alakodhoz megfelelőt válassz, azt meg csak látod a tükörben, mi az, ami jó. Vagy nem?

2011. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze,hogy olyat veszek ami NEKEM tetszik,de jó tudni mi közül érdemes válogassak,nem értem miért kell ennyire fennakadni ezen a kérdésen.
2011. jún. 17. 12:11
 9/9 A kérdező kommentje:
És amint már írtam tudom milyen az én alakomhoz a megfelelő.
2011. jún. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!