Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron fel lehet venni hosszú...

Nyáron fel lehet venni hosszú csizmát discoba vagy túl meleg lenne?

Figyelt kérdés
Persze nem bundásra gondoltam.
2011. jún. 6. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem egy az hogy hülyén néz ki, mert mégiscsak csizma, más meg ugye nem tudja milyen belülről...:D meg amúgy meleg is. nekem olyan bokacsizmám van semmi béléssel, de azis nagyon meleg
2011. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Láttam valahol hosszú lyukacsos csizmát,nagyon tetszik,bár lehet,h az is meleg lenne.
2011. jún. 6. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nevetséges. :D

Buliba télen se veszek fel hosszú csizmát, mert ott még akkor is 40 fok van a sok ember miatt, és belerohad az ember lába. Most meg, hogy éjjel is 20fok van legalább... xD

Meg látványra is béna szerintem. A lyukacsos csizma meg szerintem citromdíjat érdemel. Szerintem örüljünk hogy nyár van és elő a szandálokkal, papucsokkal, annak van most szezonja!

2011. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Nyáron fel lehet venni hosszú csizmát discoba! Szerintem kifejezetten jó egy nyári sszeállításhoz! Az hogy mennyire bírod benne a meleget az más, ha neked túl meleged van benne, akkor ne vedd fel. Szerintem egyszer próbáld ki, aztán úgyis eldöntöd.
2011. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. jún. 6. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha nyáron pl egy miniszoknyába vagy egy rövidnaciba és egy csizmába toporogsz a discoba akkor megleszel bélyegezve meg még ki is röhögnek.. bocsi, de tényleg ígyvan
2011. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem olyan vészes dolog nyáron csizmában discoba menni pl még régebbi kérdés volt ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


itt is minden második válaszoló gúnyolta a kérdező lányt, aztán ahogy ő is írta nem is ő volt az egyetlen aki csizmában volt. Nem bélyegeznek meg nem dobnak ki ha csizmában mégy bulizni. Persze ahhoz természetesen kell viselkedni a lényeg, hogy ne zavarjon hogy csizma van a lábadon, viseld a legtermészetesebben és akkor senki sem fog vele komolyan foglalkozni. Ha zavar és ahogy az előző írta csak "toporogni" fogsz, akkor tényleg ki fogsz lógni.

A csizma egy jó buliszett része én is volt, hogy úgy mentem le bulizni nyáron, hogy a két barátnőm, aki velem jött az papucsban volt mezítláb rajtam meg csizma volt és ugyanúgy táncoltam meg viselkedtem, mint máskor.

2011. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát...én mult héten a nagy fülledt melegben láttam egy csajt fekete cicanaci vagy vastag harisnya volt rajta...rövidnaci és bokacsizma..hagyján h június elején eszméletlen fura, hogy csizmába jár, de azt nem hiszem el, hogy nem volt melege...mikor én csöpp, semmi ruhában majd meghaltam...gáz..nyáron ne hordjunk már csizmát...ott vannak a most nagyon is divatos és szép saruk, szandálok, topánkák vagy akár tornacipő...de ne csizmát...

22L

2011. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán felveheted. Hűvösebb nyári napokon én is szoktam csizmát hordani (nem csak buliba). Ilyenkor szeretem azokat felvenni, amelyeket télen nem lehet, mert pl. sima, csúszós talpuk van és félek bennük a jégen, és/vagy olyan anyagból vannak, ami tönkremegy a hóban, latyakban.
2011. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Végülis nyáron is vannak hűvös,esős éjjelek,majd akkor veszek fel vékony,nyári csizmát,úgy talán nem lesz égő.
2011. jún. 8. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!