Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ez a nadrág? (Kérdésed...

Gáz ez a nadrág? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Most vettem, 28as méretű és kicsit szűknek érzem,pedig eddig 26os volt a méretem. Lehet hogy majd fog nyúlni az anyaga??


[link]


2011. jún. 6. 15:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%
a melltartóra visszatérve,nem a zsír ott a ludas hanem a rossz méret lehet hogy kosárban jó de a mell alatt nem azért csúszik fel olyan magasra a hátadon,és vág be egy picit.
2011. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
64%
hát nemtudom, ha láttad a boltban hogy így áll akkor minek vetted meg? szerintem van még több 100 bolt azon kívül nem volt annyira fontos megvenni, mert ez nagyon gáz már bocsi.:s
2011. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
vettem egy számmal nagyobbat és az már jó.Egyébként nem azt kértem hogy kritizáljatok hanem hogy tanácsot adjatok erre mást kaptam de mindegy feleséges beszélnem.
2011. jún. 6. 16:45
 24/39 anonim ***** válasza:
85%

De ugyan milyen tanácsot lehet adni annak, aki kicsi nadrágot vett, és nem jó rá? Egyértelműen látszik, hogy KICSI. Tanácsot kérsz? Akkor tessék: VEGYÉL NAGYOBBAT MERT EZ NEM A TE MÉRETED ! (Tudom hogy vettél, olvastam, nem vagyok hülye)

Eleve úgy kezdted a kérdést, hogy "Gáz ez a ... ?" Tehát Te magad is sejted, hogy igen, gáz, mert ha az ellenkezőjének a legkisebb szikrája is ott lett volna benned, úgy fogalmaztál volna, hogy "Jó ez a ..." vagy akárhogy máshogy, de nem azzal, hogy "GÁZ". Szóval, kérdezted hogy "Gáz ez a nadrág?" Válasz: Igen, gáz.

Úgyhogy ne legyél felháborodva, hogy miért kritizálnak. Azért, mert GÁZ.

2011. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
78%
És félre ne értsd, nem az alakodat fikázom, mint egyesek, mert tulajdonképpen nincs vele gond. Én csak azon akadtam ki, hogy Te kiakadtál, hogy fikáznak. Hogy az istenbe ne fikáznának, ha gáz.
2011. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge ne vegye magára, nincs is senkivel bajom csak azzal aki fikázz, és aki írja nekem hogy vegyek 49es méretűt mert talán az jó lesz.Ez elég gusztustalan hogy így fogalmazzak, nem tökéletes az alakom az tény de én nem is szeretnék gereblye lenni.
2011. jún. 6. 17:25
 27/39 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre válaszolva ,de te ezt kitetted myvipre?
2011. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

A nadrág nem gáz, és te sem, ha vettél nagyobbat :)


Az viszont tényleg gáz, mikor valaki tudatosan belepréseli magát egy 3 számmal kisebb nadrágba, a dereka ráfolyik a nadrágra, és így jár az utcán. Nagyon csúnya :S És nem hiszem el, hogy nem kényelmetlen a hasának!

2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
82%

szerintem egy hosszított felsővel fel lehet venni :)

én elhiszem, hogy 26-os volt a méreted, de én 166 cm, 43 kg vagyok, és nekem akkora...

2011. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
76%

Most nem értem mi a problémád. Elfogadod az alakod, jó. De ne préseld bele magad egy nyilvánvalóan kis nadrágba.

Lehet, hogy volt valaha 26os méreted, hát most nincs mégcsak nem is 28as. Próbálj 30asat!!!

Azzal nincs gond, hogy van rajtad felesleg, de így is lehet csinosan stílusosan öltözni, csak megfelelő méretű nadrágot kellene felvenned. És senki nem fikázna!

2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!