Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen időnként váltsátok le...

Milyen időnként váltsátok le a ruhátokat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem,hogy ki milyen sűrűn öltözködik. Én minden nap lecserélek mindent,és a gyerekeimen is. 5 en vagyunk és van elég mosnivaló ! Szerintem ez a természetes? Ti hogy vagytok ezzel?
2011. jún. 7. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem izzadok össze, azt nem rakom rögtön a szennyesbe. Amúgy kb. hetente egyszer mosok (koli, csak magamra), és akkor összeszedem azt, amit a héten hordtam.
2011. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

zokni, fehérnemű, felső-naponta

pulcsi, nadrág-kb.4 naponta

2011. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alsónemű, zokni, póló naponta, nadrág, sort 4 naponta, szoknya hetente kerül a mosásba.


Mi csak hárman vagyunk, de mikor nagymosást tarok akkor szinte mosómedvének érzem magam. Jó, hogy van mosógép,nem kézzel kell mosni.

2011. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fehérnemű naponta, de pl nagy melegben akár naponta 2x is,

póló mindennap, nadrág, ha psizkos vagy beleizzadtam, rögtön szennyesbe, de ha nem az, akkor a farmert hordom egy hétig is. Minden mást akkor ha érzem, hogy fülledt, vagy koszos lett. Pl. elmegyek lakógyűlésre, 1 óra, semmi baja a felsőmnek, másnap felveszem azt dolgozni.

2011. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fehérnemű, zokni én is naponta. Kiválasztok egy ruhát, amit itthon hordok, valami nagyon lengét és ujjatlant vagy spagettipántost, abban elvagyok a házimunka végzése közben, kitart 3-4 napig is, egy hálóruhát 3-4 napig használok (bár van, hogy ruha nélkül alszom), utcai ruha, na igen, az hamar bekoszolódik, mert minden nap kint vagyunk a kisfiammal. De néha az is kitart 2-3 napig, az övé kevésbé. :D A párom ugyanígy van, de ő a munkás pólóit naponta váltja.
2011. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pólót, zoknit, alsónadrágot minden nap "újat" veszek.

Pulcsit, nadrágot hetente cserélem kb. de ezeket csak suliba hordom, itthon melósgöncök.. Persze ha összemocskolom, nem hordom egy hétig..xd

2011. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14/f voltam. am meg váltjátok. xd
2011. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Váltjátok!!!!!
2011. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!