Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, esküvő előtt mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, esküvő előtt mennyivel választottátok ki-foglaltátok le a ruhátokat (bérlés és vétel)?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még ráérek,jövő májusban lesz az esküvőnk,de szeretném tudni,hogy mikor is lenne azért jó választani. Jövő januárban lesznek az esküvő kiállítások,ott mindig vannak kedvezmények,gondoltam majd akkor...
2011. febr. 17. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Az esküvőnk júliusban lesz, és januárban vettem meg a ruhámat :)
2011. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én pont úgy voltam, mint az első, januárban intéztem a ruhát, júliusban esküvő.
2011. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Június végi lánykérés volt, szeptember eleji esküvővel. Így valamikor júliusban választottam ki a ruhát.
2011. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Én egy hónappal előtte,de mi másfél hónap alatt szerveztük az egészet.Egyébként a szalonokban azt mondják,hogy ha megvan az időpont,akkor már lehet,de fél évvel előtte ideális.Szerintem januárban még nem leszel lekésve semmiről.Sőt még jobb is,mert ha lefoglalsz egyet,és három hónap múlva látsz egyet,ami ezerszer jobban tetszik,az ciki.
2011. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Bőven ráérsz,előbb nézz jól körül,próbálgass párat!Eskűvő elött 2-3 hónappal bőven ráér szerintem!
2011. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Én a kiállításon néztem ki jan. végén tavaly, márc. elején vettem meg (a forgalmazótól), esküvő májusban.

Nagy kedvezményekre ne számíts a kiállításon. Rengetegen vannak, nagy türelem kell hozzá, hogy kivárd a sorod, hogy próbálhass, és a kedvezményt csak úgy kapod meg, ha ott akkor leelőlegezed. Át sem tudod gondolni rendesen. Kiegészítőket alig visznek ki, és nem tudhatod pl., hogy ha lefoglalod a ruhát, TÉNYLEG van-e nekik hozzá illő boleró/stóla stb. a boltjukban, vagy majd hajkurászhatod máshol, mert amit adnak, nem teszik.

Ráadásul árban is érdemes körülnézni rendesen, az enyémet olcsóbb volt újonnan megvenni, mint használtan, kedvezménnyel kölcsönözni... Ha lefoglalózom, kb. 50 ezret buktam volna a nagy akcióval együt... És elég agresszíven arra mennek rá, hogy azonnal dönts, "mert nem tudják garantálni, hogy 1 hét múlva még meglesz a ruha".

Érdemes kimenni, mert sokmindent látsz egy helyen, de a döntént érdemes átgondolni, mindennek (főleg árak!) jól utánajárni.

2011. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

4 hónappal előtte foglaltam le, előleget kellett adni, a többit csak az utolsó ruha próbakor kellett kifizetni. Szerdán hoztam el, hétfőn vitte anyukám vissza (mi akkor már elutaztunk)

Kedvezmény mindig van, ne aggódj! Komolyan. Nekem még így 4 hónappal előtte is volt "kedvezmény" ez a szó sokszor inkább olyan beetetés, hogy gyorsan dönts, ne menj máshová, ha most nem teszed ki a lábad a szalonból, és azon nyomban leelőlegezed akkor van kedvezmény, de ha elmész és visszajössz akkor már nincs. Elvileg ezt akarják sugallni, nekem ugyanez volt. Végül én is leelőlegeztem a rucimat egy próba után. De ha csak két hét múlva mentem volna vissza, akkor is tuti számonkérem rajtuk a felajánlott kedvezményemet, ha nemet mondtak volna, elmegyek máshova. De nem mondanak nemet, ki van zárva, sok szalon van, sok ruha van, sok a menyasszony is, de hidd el, hogy az a céljuk hogy lehetőleg az összes ruhájukat kiadják bármi áron.

2011. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Egy hónappal előtte! Mondták is a szalonban, hogy nem vagyok egy szívbajos menyasszony!:) Van aki már egy évvel előtte lefoglalja. Szerintem felesleges. Annyi ruha van ma már, hogy kizárt, hogy valaki ne találjon megfelelőt!
2011. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó vagyok, az előttem szólóval teljesen egyet értek (aki azt írta, hogy milyen agresszívak).

Én végül béreltem, így is 140e ft volt! :( Ha megvettem volna, akkor a duplája, tehát ha hülye vagyok se veszem meg ennyiért. Azt is felajánlották, hogy ha kifizetek még 60 ezer Ft-ot, akkor garantálják, hogy senkin nem lesz előttem a ruha. Vadi új volt, még a cimke is rajta volt, 2010-es modell (tavaly nyár). Nem fizettem ki a plusz pénzt, de így se volt senkin előtte, pedig aug. elején volt az esküvőnk. Szóval így is a vadiújban voltam.

Azt ajánlom minden menyának, hogy álljon a sarkára, és ne engedjen nekik, lehet, hogy csak nekem volt pechem velük, de az volt, hogy az elején nagyon mézes mázasak, megígérik, hogy átalakítják, ha túl hosszú majd lerövidítik, ugyanmár nekik ez rutin feladat, beszűkítik, mindent megcsinálnak seperc alatt. Ehhez képest a nagy nap előtti héten még úgy állt nálunk a dolog, hogy ők tesznek szívességet nekem, hogy egyáltalán lesz ruhám, a szalonból eltávolították azt a csajt aki értett a ruhák átalakításához, aki meg ott maradt közölte velem, hogy ő nem tudja megcsinálni, és megpróbált azzal megetetni hogy az A vonalú ruhám alá vegyek fel egy iszonyat nagy abroncsot, mert akkor nem fogok rálépni a ruha aljára, ettől majd feljebb jön az egész szoknyarész. Hozzáteszem, 175 cm magas vagyok, plusz még egy 5 cm-s cipősarok, ehhez képest a ruhát valószínűleg 2 méteres nőkre tervezték olyan hosszú volt. 4 hónappal előtte persze azt mondták, hogy semmiség az átalakítás, ők mindent megoldanak. De a finishben meg levágni nem voltak hajlandóak belőle, "hogy képzelem" alapon, "hát ezt nekik még el kell adniuk". Végül össze kellett hogy vesszek velük, hogy márpedig valamit fognak vele csinálni, mert nem vagyok hajlandó abroncsot venni egy olyan ruha alá, ami alá nem való, és a képen is látszik, hogy a modell nem visel alatta abroncsot. Erre mondták, hogy jó, de a fotózás az más, mert ott csak megáll a modell egy helyben, nekem meg majd mozognom kell, és ha rálépek és letépem az alját akkor kifizetem a ruhát, őket nem érdekli. Ezt kb. 10x elmondták, hogy jól jegyezzem meg.

Na de végül én győztem :) Csak sikerült azért úgy megcsinálniuk, hogy jó lett végül.

2011. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Jázmin anyucija válasza:
100%
Júniusban vettem meg a ruhát,és augusztusban volt a lagzink. De már januárban elkezdtük szervezni, zenész, vőféj, stb.
2011. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!