Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennek a sarunak lapossá...

Ennek a sarunak lapossá lehetne tenni valahogy a talpát? Ha igen hogyan, vagy mennyiért?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 7. 21:24
 1/6 anonim válasza:
nem tudom, hogy lehet-e, de miért akarod laposítani így szép és így egészséges a lábnak térdnek gerincnek..:)
2011. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
így is tetszik(élőben ezerszer jobb egyébként), de laposan még jobban én lennék:)
2011. jún. 7. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj ezt én is néztem már:) de aztán visszatettem pont a sarka miatt. Bocsi, hogy a kérdésre nem tudok válaszolni:D De sztem kérd ki egy cipész véleményét, bár sztem nem lehet rendesen megcsinálni.
2011. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi sarok kell egy cipőnek, ha nem akarod, hogy begyulladjanak az inaid. A teljesen lapos sarkú cipő egyáltalán nem egészséges, úgyhogy ne zavarjon, hogy van ennyi sarka.
2011. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennél laposabbat hova? :D

Szerintem Deichmannos minőséget ismerve nem élne túl egy talpcserét, meg azért a pár centiért kidobni többezret az ablakon. De minden teli van ilyen sarukkal, lapos szartaposó talppal is, akkor keress inkább olyat.

2011. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez volt az egyetlen ami tetszett a lábamon és kb az ízlésemnek is megfelelt. egyébként nem nagyon bírom a sarukat, de ez lábon egész tűrhetően áll. meg van egy fehér papucsom, és kell nyárra valami fekete lábbeli is. legalább 2 legyen már. és az volt az egyetlen papucsfazon ami tetszett meg szépen állt rajtam, olyat meg nem akartam, hogy 1 fajta papucsból fehéret meg feketét is. nem lenne vele gond, csak lehet megunnám és ez épp viszonylag tetszett. amúgy azért szeretnék megválni a minimális sarkától, mert annyira nem megy a személyiségemhez a pici sarok sem, h szörnyű.:D nem vagyok hozzá elég nőies. nem is nagyon szeretnék. mármint nem fiús vagyok, csak nem nőies. meghatározhatatlan.:D
2011. jún. 8. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!