Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet egy lány rocker,...

Hogy lehet egy lány rocker, de közben csinos is?

Figyelt kérdés
Ruhákra, cipőkre, hajra meg ilyesmikre lennék kíváncsi, örülnék ha linkelnétek.:) Előre is köszönöm!
2011. jún. 7. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
női ruhák, de feketébe.
2011. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nehéz, csak csinos ruhákat kell venned feketében.

De szerintem simán felvehetsz farmert is.

Pl. farmer miniszoknya fekete ujjatlan felsővel, és valami fekete, kicsit szegecses cipővel is tökéletes viselet szerintem.

Meg persze ilyen-olyan rockeres kiegészítőkkel is feldobhatod, mint pl. szegecses öv, csuklószorító, oldallánc.

A haj az vagy kiengedve, esetleg kicsit felkötve ( [link] vagy teljesen összefogva lófarokba, és már kész is. :)

2011. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
99%

Nem kell ahhoz pázacicánaknak öltözni, hogy szexi legyél. És nem minden ami fekete feltétlenül rockeres...


Először is pár kiegészítő, szegecses övek, pár antik hatású ezüstékszer, neccharisnya, egyszerű fekete bőrtáska az alap. Nem, a szimatszatyrot és a málhát felejtsd el.


A bőr és bőr hatású anyagok nagyon vonzóvá tehetnek és vadak, vagányak is. Egy jól eltalát szűk bőrnadrág, esetleg egy felső vagy miniszoknya garantáltan a figyelem középpontjába helyez. Ki mennyit vállal be. Egy bőrkabát pedig megvéd az esti hidegtől és a nem kívánt pillantásoktól.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Fontos a jó smink, manikűr. Egy igényes szemfestés nagyon nőiessé tesz. Rendesen mosd össze a színeket, több, élén színt használj. Macskaszemek, piros rúzs, körömlakk fekete, lila vagy vörös színben.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A zenekaros pólókat mindig variáld meg egy kicsit. Szűkítsd be, vágj neki dekoltázst, vagy jól szellőző hátrészt. Nem baj ha kicsit kivillan a melltartód, ennél a stílusnál belefér (igyekezz vagányat, ne túl csipkéset venni, inkább állatmintásat, szürkét vagy feketét) A lényeg, hogy ne egy formátlan zsák legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=DtEoqwS5urc

[link]

[link]

[link]


Szerezz be egy-két magassarkút. Szegecseset, csatosat, láncosat... Ha elsőre nem tudsz járni a nagyon magasban, akkor vegyél vastagabb sarkút vagy laposabbat, hogy megtanuld. Egy jól ápolt bakancs szintén jó ha van, de tudd hogy hogyan viseld. Tornacipőt meg tartsd meg a sporthoz.

[link]

[link]

[link]

[link]


Egy pár miniruha se árt, persze a megfelelő kiegészíntőkkel.

[link]

[link]

[link]

[link]


Haj:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Hát én ugyan nem szeretem magam ilyen kasztokba sorolni, de őszintén szólva rámfogható, hogy rocker vagyok. Valamiért mmindenki levágja. :D

De nem feltétlen az öltözékkel kell ezt kifejezni, nem?

Igazából nálam bármi belefér, de a cuccaim zöme fekete, vagy legalábbis sötét szín. Rövidnaci és egy magas, fekete, itt-ott szegecselt szandál bőven jó, egy rockerlány inkább szexi, mint csinos (az már inkább sztem goth lenne)

De hát fogjuk rá, hogy Avril Lavigne-től lehet tanulni, bár inkább a régebbi stílusát javaslom (bár az új azért elég szexi, csak nem épp rocker)

Amit még sokat láttam, azok a kockás-láncos, általában rakott miniszoknyák.

Hát hajnál a dögös jobb, egy formára szárított haj elég fura lenne, inkább valami kócos, természetes, laza haj, vagy hosszú, vagy rövid, és én a hajvasalót is eldobnám a francba, mert mindek az? :D

Smink alapvetően fekete, de kényszer itt sincs, sokkal fontosabb, hogy jól álljon neked. De a szem hangsúlyos inkább.

Cipő: hát lényegében ami tetszik és nem túl rikító, magas, lapos, csinos, sportos.

Farmer teljesen mehet.

De igazából ami tetszik. Ami nem nőies: XL-es metálbandás pólók (a női szabás oké, ha ragaszkodsz hozzá), fekete vagy terepmintás trottyos gatya, bakancs, hozzá lekenődött fekete smink és igénytelen haj. :D

Jah igen, ékszerek! Bőr, fém, talizmánok mehetnek, karkötőből is sok, ha el bírod viselni.

De ugye az életérzés pont arról szól valahol, hogy szarni bele, kit érdekelnek a szabályok, a szigorúan kitalált öltözködést hagyjuk meg az emóknak. xD

2011. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanebben a cipőben járok, mint te. :)

Előzőnél az emo beszólás:D

2011. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Óóó köszönöm szépen sokat segítettetek :D


Mostanában jöttem rá hogy a rock az én műfajom, csak az a baj hogy ilyen tuc-tucos emberekkel vagyok körülvéve, úgyhogy legfőképp a társaság hiányzik.... meg egy új ruhatár :D

2011. jún. 8. 14:29
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nemtudom kik pontozzák le a válaszokat, de rohadt idegesítő..
2011. jún. 8. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:
kiengedett haj, nmormális gusztusos smink, nyakláncok, kivágott felsők, szoknyák, harisnyák, stb.
2011. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!