Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri a Triumph-ban fürdőruhá...

Megéri a Triumph-ban fürdőruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem vettem még ott semmit, túl drágának találtam, viszont a fürdőruháik nagyon jól néznek ki. Kérdés, hogy megéri-e ott megvenni, vagy ugyanolyan hamar tönkremegy, mintha a kínai piacon venném? Kikezdi a klóros víz vagy a napfény vagy vmi?
2011. jún. 8. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

A triumph az azért minőség, szóval a kínai cuccokkal ne hasonlítsuk össze. Fürdőruhát még ugyan nem vettem ott, de a melltartóim, amik vannak, évek óta bírják a napi gyűrődést, nem fakulnak, nem jön ki a merevítő, szóval tartós.

Ebből kiindulva én fürdőruhát is bármikor bátran vennék ott.

2011. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Amiket kínaiban csinálnak, az nem is nagyon nevezhető sok esetben ruhának, olyan rossz minőségű. Triumph viszont jó.
2011. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vásároltam már triumphban. a melltartói tényleg jók, de a bugyiknak a gumija nem sokáig bírta :( pedig nem vagyok 100kg
2011. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A minősége tuti jó, effelől nincs kétség, anyámnak van!


Persze, hogy tovább bírja, mint a kínai...

Viszont ha 2-3 évente újat vennél divatkövetésből, akkor inkább megéri valami olcsóbb márka...

Ha nem vagy divatmajmoló, akkor tényleg jó a triumph.


Még annyi, hogy bár azt hiszed megveszel egy drága és különleges darabot... hogy ritkaság leszel a strandon... Hát tévedsz! Sokkal többször találkozol majd a saját triumphoddal, mintha vettél volna egy olcsóbb "tömegcikket". Sokan veszik a drágát...

2011. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az meg hidegen hagy, ha ugyanaz a fürdőruha jön velem szemben ami rajtam is van. Lehet velem van a baj, de ez se fürdőruhánál, se más ruhadarabnál nem tud meghatni. Nekem az a lényeg most, hogy tartós legyen.
2011. jún. 8. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó, neked való!!! A gumija sem fog évek alatt sem szétporladni, mint olcsóbbak esetén.
2011. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!