Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedden az osztállyal fürdőbe...

Kedden az osztállyal fürdőbe megyünk és nincs fürdőruhám meg mellem se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik sem áll jól, mert nincs mellem és egyáltalán nem is mernék így mutatkozni mások előtt.

Arra gondoltam, hogy beteget jelentek.

Na de a fürdőruha részhez: milyet vegyek?

14/L


2011. jún. 9. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a melled hiánya zavar, akkor vegyél egyrészeset.
2011. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ilyesmi fazonút, ez a kis mellűeknek áll jól

vehetsz keresztbe csíkosat, vay nagy mintásat, az optikailag nagyít.

2011. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

bocsi, lemaradt a link

2011. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj már, ha 18 lennél, megérteném a parázást, de még kislány vagy a fejlődés elején, majd lesz melled. :D Ezért nem éri meg kimaradni egy jó szórakozásból!

Hát szerintem egyszerű háromszöges bikinit vegyél valami klassz mintával, feltűnő színben. Hidd el, senkinek sincs tökéletes alakja és mindenki úgyis el van foglalva a saját hibáival, nem másokat les. Ne legyél ilyen kis nyuszi, akkor sokmindenből ki fogsz maradni életed során!

Esetleg vegyél kicsit szivacsos felsőjű fürdőruhát, kicsit csalás, de ha a lelkednek ettől jobb... :D

2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar,na jó egy kicsit, de már elfogadtam.

Attól félek, hogy kicsúfolnak, vagy hogy megbámulnak.

Mellesleg senki nincs, akinek kisebb , mint nekem.

2011. jún. 9. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 20. éves korig még sokat változik a testalkatod, barátnőm végig nagyon vékony volt gimiben, de a 3. évi osztálytalira már nagyon csajos alkata lett.
2011. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem is a háromszög alakú fürdőruhát vegyél és ki ne maradj ilyen miatt egy jó buliból;)

Ha ez vigasztal nekem 17 évesen még csak az xs-es fürdőruha jó és mégsem nézett meg emiatt senki.

2011. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél szivacsos bikinit. Amit a 2. válaszoló linkelt, az jó lehet, ha van benne szivacs. Ha nincs, iszonyatosan lelapít. Háromszöget ne vegyél, nekem is elég kicsi a mellem és iszonyat rosszul áll. Ami nekem igazán bevált, az a merevítős, kicsit push up-os bikini, aminek van valami díszítés a felsőrészénél. Pont most voltam osztálykiránduláson, a strandon és nagyon jól állt.

14/L

2011. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!