Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszatetsző-e férfitanár...

Visszatetsző-e férfitanár esetében a homlokpánt és a szemöldök-piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak szemöldök-piercinget csináltatni és szívesen hordanék homlokpántot is. Tanárként megtehetem-e ezt?
2009. márc. 20. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Kezd lassan furcsa lenni ennek a "férfi tanárnak" a stítusa. Próbáld ki egyszer e citromsárga farmert szemöldökpiercinggel, és meglátod, hogy mit szól hozzá a tantestület...

Amúgy én a helyedben inább örülnék, hogy van munkám... Nem szívóznék azzal, aki lehetőséget adott.

Ez egy munkahely, nem divatbemutató, az ilyesmit elintézhetnéd szabadidődben... :S

Egyébként ha ennyire nem vagy biztos magadban, miért akarsz extrém cuccokat magadra aggatni?

2009. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Sztem ezek a kérdések már csak simán provokáció jellegűek.

"Nem fognak megszólni a hátam mögött a kollégák, ha férfitanár létemre felvállalom, hogy emós vagyok? Hát én ilyen vagyok, szeretném a diákjaim előtt is vállalni az egyéniségemet. nem gondoltam semmi extrémre, csak a szememet szeretném feketére festeni egészen szolidan, illetve a hajamat feketére festeni, és vasalva viselni. ugye nem probléma?" :D

2009. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem inkább menj el sztájlisztnak b_szki ne taníts :D
2009. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen iskolába tanítasz! Ha egy lazább iskola, akkor szerintem először meg kéne kérdezned az igazgatót, vagy egy kollégádat. Vagy először csak a szemöldök piercinggel próbálkozni, mert egyszerre lehet, hogy túl sok lesz a 2. :) ha egy szigorúbb iskola, ott már a diákokra is oda figyelnek, hogy mibe jár, mit hord stb. és gondolom a tanár mutat példát. Ráadásul ha meglátják rajtad mások, akkor a diákok is utánozni fognak..

L/15

2009. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
ha fiatal vagy akkor szerintem csináltathatsz pierciget,de a homlokpánot nem értem ,azt nem sporotláshoz szoktál felhúzni.? Kicsit furán néznél ki.:P ÉS szerintem egy tanárnak adnia kell a kinézetére.
2009. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem tanarnak komolytalan a piecing. esetleg nyelvbe, ott nem feltuno. a homlokpantot en se igazan ertem, esetleg rasztad van vagy hosszu hajad? tanarkent nem tul jo 5let de te tudod... minden esetre elobb kerdezz meg vkit az iskolabol h ne legyen balhe.
2009. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem lenne egyszerubb ha a fulbevalot,piros/citromsarga farmet,szemoldok pc-et es a hajpantot es a kovetkezo 50 kerdest egyszerre tenned fel,1kerdesbe oszezsufolva?

ha szakiskolaban tanitasz vagy vm lazabb suliban akkor mindez ok,haa kollegak/igazgato beleegyeznek. ... vagy hord ezeket tanitason kivul ... az is 1 megoldas

2009. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elozonek:Betegre rohogtem magam a szovegeden.:D

Nagyon jo volt!

2009. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!