Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Orr piercing-nek milyen...

Az Orr piercing-nek milyen "káros" hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd orr piercinget csak mindenki inkább lebeszél róla,leginkább a baktériumok miatt...
2010. júl. 23. 07:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Azon kívül hogy ronda, fertőződhet, illetve lesz egy luk az orrodban (a meglévő kettő mellett).
2010. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató..már lassan kezdek lemondani róla..annyian mondtak már rosszat erről..de köszönöm a választ!:)
2010. júl. 23. 08:33
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm a köldökébe tetetett piercinget... Teljesen elfertőződött, valami kezelésekre járt, az egész hasa begyulladt. És szerintem ez az orrpiercingnél is előfordulhat.
2010. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Uh az kellemetlen lehet..:S hűt köldökbe nem is gondolkodnék de mostmár orrba se..maradjunk meg természetesnek:)tényleg köszönöm a segítséget,jó hogy leírtátok ezeket mielőtt hülyeséget csináltam volna.
2010. júl. 23. 09:00
 5/20 anonim ***** válasza:
Istenem, semmi bajod nem lehet belőle ha normális szalonban csináltatod. Nem találkoztam még olyannal, akinek elfertőződött volna piercingje..
2010. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
na akkor megoszlanak a vélemények..olyat kérek,hogy írjon akinek esetleg van vagy volt orr vagy bármilyen más piercingje és vannak tapasztalatai ezzel kapcsolatban.
2010. júl. 23. 09:09
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem csak attól függ, hogy szalonban csináltatod-e vagy te kiszúrod és ennyi... Hanem attól is, hogy bírni fogja-e az orrod. Ez ugyanolyan, mint a fülbevaló. Van akinek pl. nem bírja az aranyat a füle, vagy az ezüstöt vagy több esetben a bizsut. Ha szeretnéd, akkor csináltasd meg. Majd utána meglátod, hogy mi lesz. Bár a lyukkal utána nem tudom mi lesz, hogy beforr-e majd, ha mondjuk kiszedetnéd. Arról már érdeklődj ott, ahol berakják.


08:57-es voltam.

2010. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha náthás vagy,nem tudod rendesen kifújni az orrodat,mert ráragadhat a takony,ami esztétikailag elég "káros" haású lehet! :D
2010. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szióóó :D

nekem van orrpiercingem már vagy fél éve ^^


és semmi bajom nem volt vele, minden este lemostam infúziós (sós) vízzel és teljesen rendben van minden :D


ha az én véleményemet kérdezed akkor nem hallgatsz más véleményére azon a téren hogy hogy néz ki, szal h ronda e vagy sem -> azt te döntsd el. ha neked tetszik akkor hajrá, csak jó helyen csináltasd és ápold rendszeresen akkor semm baj nemlesz ;)


üdv, 15/L

2010. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tetszeni tetszik épp ezért szeretnék:)csak még eléggé ellenzik úgyhogy puhítanom kell ..köszi,hogy megírtad a tapasztalatokat,így bíztatóbb ,hogy olyan írja akinek van is:)
2010. júl. 23. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!