Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az idei nyárnak mi lesz a...

Az idei nyárnak mi lesz a divatszíne, És milyen divat irányzatot követünk idén?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"követünk"? :) Akinek van saját stílusa, a sajátját, gondolom. Akinek nincs az lesi a netet hogy találjon egyet.

Viccet félretéve a virágminta, színes anyagok (citromsárga, narancs, rózsaszín, lila, stb.) Lenge virágmintás anyagok, minél színesebb bikinik, stb. Láábelikből: bokapántos saruk, gyöngyökkel, frizura: kontyok, fonatok. Válogass :)

2011. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lonc szín
2011. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget :D
2011. jún. 10. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Jéé, pont ráismertem a én szandálomra. :D Egyébként az első hozzászóló pontosan leírta. :) Felsőben a színes, élénk, mintás cuccok, nadrágban vagy a rövidnadrág (csúnya nevén p*csagatya :D), vagy térdig érő cicanadrág.
2011. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mellalol induló szoknyák :) virágmint minden mennyiségben :D
2011. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Virágminták, romantikus csipkék, ütős színek együtt, maxi ruhák, extra bő gatyák, rövid derekú felsők, mindegyik divatház mást talál ki,tehát van miből válogatni.
2011. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A narancs, a korall, a piros, a barack és a lazac bézzsel, krémszínnel kombinálva elég divatos lesz most... esetleg halványabb azúrkék és meleg sárga.

Divatban, amiket mostanában láttam: overallok/jumper-ök (mármint ami úgy néz ki, mintha egy póló meg egy sort lenne egyben), bokapántos saruk, farmersortok, maxiruhák minden mennyiségben (főleg az etnomintás, törökmintás és virágmintás cuccok), tüll, csipke (inkább világosabb színekben), lengébb, vékonyabb felsők és ingek... sminkben bronzos, narancsos, korallos, barackos színek (ezek mindenütt), "nude" száj (a narancsos árnyalatok mellett), azúrkék szemceruza).

2011. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Colour blocking.


[link]


ajánlom a zarát ők most sok ehhez a stílushoz készült darabot hoztak be.

2011. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

(előző válaszadó)


vagy nézegesd ezt a csajt: [link]


mivel klasszikus a stílusa MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT divatos. nem véletlen öltözöm én is így...

2011. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ajánlom a mostani divatra h nézz be a dédanyád szekrényébe ....(én már megtettem...)
2011. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!