Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a mostani divat? Még...

Mi a mostani divat? Még mindig divat a csőfarmer? és a "csöves sapka"? Szóval hogy öltözködjem ha egy lányra elsőre mély benyomást szeretnék tenni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Add magad, azzal mély benyomást keltesz, és nem azzal, ha ugyanúgy öltözöl, mint a többi 10000.
2011. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Egyszínű felsőket vegyél fel, amikhez lehet öltözködni. pl:

[link]


Sotétebb színű csőgatyát. pl:

[link]

2011. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. nov. 3. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ööööööööö hát na...nekem egy srácon a csőnaci nem tetszik,csak akkor ha izmos a lába,de nem túl izmos,mert azon már nem mutat jól...de azon is jobb egy egyenesszárú,nagyon enyhén lógós naci(nem is lógós,inkább olyan laza),egyzserű pólókkal,ingekkel(az inget imádom,olyan szexi*.*)
2011. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen igen ingeeek *-* Nem vagyok egyedül ezek szerint :D Én nem csak a mostanában sokat látott kockásingre gondolok, hanem a sima egyszínűekre is. :) Elegáns és szexi :D A hipster stílus (weheartit.com-on keresgélj képeket) még nem ért ide külföldről, vagyis nem annyira, azzal valószínű nem olvadnál be a tömeg közé :)


[link]

[link]

[link]

[link]


Az ingeket szerintem nyugodtan felgombolhatod, egyik ismerősöm be szokta teljesen és nagyon jól néz ki :D Igaz néha páran beszólogatnak, olyankor felvesz egy csokornyakkendőt (Bowties are cool! - says the Doctor) csak, hogy mégjobban "tetsszen" nekik.

Télre egy bakancsot (nem acélbetétesre gondolok itt, nézelődj a bershka oldalán, olyanokra értem) beszerezhetsz, abban még a lábad sem fog fázni. Ebayen olcsón tudsz venni (én is onnan vettem, és tök szuper:)

2011. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenki :D
2011. nov. 5. 14:28
 7/7 anonim válasza:
Figyelj mindenkinek más tetszik!! Nekem példálul az tetszik ha egy fiún egy laza nadrág van nem teljesen cső de mégsem lógós plusz hozzá a bő hosszú póló meg persze a magasszárú cipő!! Nekem személy szerint ez! De kinek mi!? Csak add magad
2019. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!