Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz a mély dekoltázs?

Szerintetek gáz a mély dekoltázs?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy furcsa kérdés,de olvastam már olyan véleményeket,hogy ízléstelen,lealacsonyító,túl közönséges és ehhez hasonlók.Tudom,hogy ez nagyképű mondatnak fog hangzani,de mivel szép a mellem és a dekoltázsom,ezért szeretek ilyen felsőket felvenni persze nem köldökig kivágva,hanem ízléses kereteken belül.(mégegyszer hangsúlyozom,hogy nincs nagy arcom,pl miniszoknyát az életben nem vennék fel,mert tudom,hogy nem áll jól nekem).A válaszokat előre is köszönöm!:)
2011. jún. 11. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Sok mindenre mondanak ehhez hasonló dolgokat, de nem kell elhinni. Csak végig kell menni az utcán és rengeteg nő jön veled szemben akinek mély a dekoltázsa. Akinek van mit kirakni, az nyugodtan tegye ki. Ha téged nem zavar, hogy nem a szemedbe néznek amikor beszélnek veled hanem a dekoltázsodat nézik, akkor nyugodtan.
2011. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz a a mély dekoltázs ha szép ízléses, tehát nem a bimbóig kivágott, rikító melltartós párducbőrbe bújtatva :)

Hidd el, hogy nem leszel közönséges ha ízléses a ruha.

2011. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hol és mikor. Nsilván iskolában, munkában közönséges. Viszont egy ünnepségen, esküvőn abszolút belefér, persze csak ízlésesen.
2011. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem az! Ha valakinek van mit kitennie tegye csak nyugodtan, de persze ne örömlányosan. Egy szép, ízléses mély dekoltázssal semmi baj nincs. Sok nő irinykedhet rád míg a csávók meg elvesztik a fejüket tőle :)
2011. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, én kis mellel is hordok mély dekoltázst, és már többen mondták, hogy szép a mellem, pedig csak 75/B-s...
2011. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak,nem feltétlenül méret kérdése ez!Nekem is csak 75 C-s.:)....pl bnőmnek nagyobb van,mint nekem,de vhogy a formája egyszerűen nem olyan,hogy a mélyebben dekoltált felsők jól állnának neki!
2011. jún. 11. 10:35
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát anyunak 70/D-s, és kb mindig kiteszi:D Kicsit duci, de ez amúgy senkinek nem tűnik fel, így hát nyugodtan kirakja azt, ami előnyös:D Mondjuk orvoslátogató, szóval neki akár mindennap is lehet..de tényleg ízlésesen öltözködik:)
2011. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egyébként a mélyebb dekoltázs csak közepes mellel mutat igazán szépen. Kis mellel azért gáz, mert nincs is mit kitenni, nagy mellekkel pedig ízléstelen benyomást kelt. Ezért örülök, hogy közepes mellem van (75 B).
2011. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a 75/B-s kicsinek számít, nekem legalábbis 75/B van, és kicsinek érzem. Bár nyilván attól is függ, hogy kin van, én magas vagyok, széles a vállam, így kicsinek tűnik a mellem.
2011. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki:)

Persze vannak helyek ahol furán néznének rád,hogy hogy vagy felöltözve(szülői,suli,munkahely,állás interjúra se a legszerencsésebb),de a többi helyszínen(buli,hétköznap,vásárlás)megfelelő:)

Egy szép dekoltázzsal pedig kapsz néhány irigykedő női szem és pár 'ahh de szép a dekoltázsa' férfi szempárt.:)

Szóval ha szépek akkor hajrá!;)

Amúgy én ha kivágott felsőt veszek,akkor mindig push up melltartót hordok,attól még szebb lesz!:)

2011. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!