Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran, hány naponta...

Milyen gyakran, hány naponta cserélitek a melltartót és a többi ruhát, amit hordtok nappal?

Figyelt kérdés
Csak érdekel a dolog, mert kiváncsi vagyok, ki hány napig hord egy ruhát. Bugyi, zokni természetes, ha mindennap váltva van. Gyerekekre megértem, ha minden nap tiszta ruhát adnak, de felnőttekkel más a helyzet. Nekem egy nadrág 1 hétig kitartana, mert nem koszolom össze. Nyáron ez egészen más, mert akkor izzadunk. Ti hogy vagytok a ruhaváltással?
2009. júl. 24. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
minden évszakban, mindennap, mindenből újat. (max melltartót nem.)
2009. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, 15/L
2009. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy mikor vásároltok, hanem mikor, hány nap után vesztek fel tiszta ruhát.
2009. júl. 24. 12:30
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én pólót minden nap újat veszek, természetesen bugyit is. Zoknira ebben a melegben nincs szükségem. Melltartót akkor veszek újat, ha nincs már firss illata. De ebben a megeben van hogy minden nap újat. Nadrágból pedig kettőt használok egy hét alatt el. Ha nincs meleg akkor tovább hordok mindent, ha nem büdös:D

24/L

2009. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én a melltartómat kb 3-4 napig hordom, ha baromira beleizzadtam akkor nem :D

pólót azt mindennap újat veszek fel.

nadrágot pedig, ha hosszú nadrág, akkkor aztis elhordom kb 3-4-5 napig, ha viszont vmi nyári térdgatya, vagy sort, akkor vagy naponta vagy 2 naponta váltom.

2009. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok! úgy értettem a minden évszakot, hogy ha tél van, ha nyár, mindennap más nadrágot, más felsőt, más kardigánt, más bugyit, más zoknit stb. veszek fel! (:
2009. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Én háklis vagyok és lehet kicsit skizo is mert midnen nap más stílusban megyek suliba,dolgozni stb...Egyik nap bájos kislány,második nap laza fiús,harmadik nap kicsit ribis ruhában megyek.Muszáj mindig váltanom.A melltartót a felső színe alapján,végülis ha úgy vesszük naponta mert egyik nap világos msik nap sötét kell hozzá...a fehérnemű egyértelmű..
2009. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fehérnemű természetesen minden nap!Nadrág olyan 2-4 naponta attól függ hogy milyen az idő!!!Póló minden nap más!!!

Melltartó olyan 2-3nap de ha beleizzadok akkor kevesebb!

2009. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megszoktam szaglászni ha nem büdi felveszem másnap.


Hát most nyáron naponta töbször is ha bekleizzadok.


Edith 13

2010. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy nadrág nekem 1-2 hétig se koszolódik be, kivéve a fehér :) három nap után megy a mosásba.
2013. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!