Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szexi, vagy ciki,...

Szerintetek szexi, vagy ciki, ha egy rövidnaciból kivillan a lány feneke?

Figyelt kérdés
Picit alá látni, de csak oldalról. A boltban nem vettem észre, és hát nem volt olcsó, csak most nem tudom, fel merjem-e venni, nem lenne-e túl közönséges...:S Amúgy nagyon csini naci, előlről meg hátúlról semmi gond vele, csak fel van kerekítve oldalt.
2011. jún. 12. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy.

18-tól 28 évesig szerintem nem gáz, csak persze az alkalmat kell megválasztani hozzá (egy strand például tökéletes, egy egyetem már kevésbé).

2011. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg anyukádat:)ha ő nem találja közönségesnek, akkor ne aggódj emiatt
2011. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok:P

Anyum szerint oké :) csak hivatalba dolgozom és hát nem tudom mit szólnának...:D

Az alakom amúgy tök rendben van hozzá.

2011. jún. 12. 20:15
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hivatalba amúgy sem való a rövid naci, de nemtom te milyen helyen dolgozol. De így, hogy kivillan, semmiképp. Figy, hordod, és ha úgy érzed nem válik be, eladod és nem is buksz rajta sok pénzt.
2011. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
vegyél alá egy legginget, vagy nemtudom :)
2011. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hivatalba? Neeeeeeeee. xD

Emlékeim szerint és ahogy látom még mindig él az a szokás, hogy térd felett végződő ruhát nem illik (sőt, van ahol nem is szabad) felvenni. Már egy hosszabb rövidnaci sem lenne oda jó.

Szóval inkább hagyd meg csak a strandra.

2011. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!