Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tetszik ez az öltözkö...

Mennyire tetszik ez az öltözködés és miért?

Figyelt kérdés

A kérdésem adott, kiváncsi lennék, hogy mit gondoltok.

Elöre is köszönöm a válaszaitokat és mindennemü hasznos kritikát.


[link]


2011. jún. 12. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a póló borzalmas,ahogy kiadja a plöttyedt kidolgozatlan felsőtestet,mell részt.gatya cipő oké..de ez a póló nagyon nem előnyös.
2011. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sportoláshoz jó ez az összeállítás, de a mindennapokra nem ajánlom.
2011. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek.
2011. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Laza de elegáns. A színkombináció az tetszik Szürke fekete, mindegyik vissza üt valahol. De ez a póló szörnyű. A gallérja szét mosott, a nyak kivágása pedig előnytelen.

Nekem nem tetszik. Munkába jó, de máshova nem felvehető.


El kéne dönteni, ing vagy póló. Ha póló, akkor rendes nyak kivágással, ha ing akkor egyértelműen gallérral.

A nadrág az szuper mert mindkettőhöz illik.

Szép az alakod, szóval szerintem az ingek jól állnának.

De komolyan ezt a pólót dobd ki!

2011. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem plöttyedt a melle, az a bimbó udvara. Kevésbé világos ruhákba pedig nem is látszik.
2011. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.


Az inggel gondban vagyok, mert nem találok sehol sem olyat, ami elegáns is, de sportos is lenne. Vagy sportos vagy elegáns.

A póló vagy mi ez ami a képen van a kép készültekor 2 hetes volt, Zarában vettem..... azthittem jó döntés lesz:D


Az pedig valóban nem a petyhüdt és derékig csüngö mellem, hanem a bimbóm ilyen és lejjebb még egy kis pocakom is van sajnos. Edzek, már lassan belegebedek, de nem akarnak eltünni:(

2011. jún. 12. 23:03
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Tádáá itt megtalálsz minden segítséget. A képek kicsik, de azért szembetűnőek. Ezeket követve pedig akár a Zarából is össze tudsz szedni rendes ruhákat.

2011. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A póló nem a legjobb választás,szerintem nem áll jól.

A naci és a cipő jó választás.És külön plusz pont,hogy a színek harmonizálnak:) 10/7,5:)

2011. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólás elolvasása után valami 200kg-os embert vártam, aki feszülős S-es pólóban pózol:D Nekem tetszik, szerintem simán jó. Egyszerű, semmi csicsa flitter-miegymás, amitől kiütést kapok egy pasi. Egyszerű, normális, harmonizáló színek. A cipő kifejezetten tetszik. Tőlem piros pont:) 19/L
2011. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tetszik 20/l
2011. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!