Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre megyek nemsokára....

Esküvőre megyek nemsokára. Tippek a ruhával, hajjal, kiegészítőkkel, sminkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,nemsokára esküvőre megyek a barátommal. (Az egyik barátja házasodik.)

Miket javasoltok? Van pár elképzelésem,de szeretnék tippeket,ötleteket olvasni.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jún. 13. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :) Szerintem a ruha legyen vmi ilyesmi : [link]



Cipőnek vehetsz fel 1 balerinacipőt :) a hajad legyen göndör és elől tűzd oldalra.

A sminkhez használj ennyit sztem : tus,szemceka,spirál

Kiegészítő:Sztem ehez a ruhához elég a nyakadba 1 egyszerű ezüst/arany lánc.

2011. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vmilyen koktél ruhát javasolok:) [link] , [link]

Egy csinos magassarkúval vagy balettcipővel.(ez attól függ bírsz-e magassarkúba menni,mert ha nem,inkább legyen lapos a cipőd)

A hajadba szerintem rakjál laza hullámokat vagy alul vasald ki és a 'fönti résznél'meg legyen hullámos [link] .

Sminknek alapozó,korrektor,púder(de csak akkor ha van vmilyen bőrhibád) tus,esetleg vmilyen szemhéjfesték(ami megy a ruhádhoz),spirál és szájfény.

Kiegészítőnek meg a ruhához illő bizsu:)

2011. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Amúgy,az egyik képen a ruha fekete-fehér és piros szalag van rajta..pont azt a 3 színt nem szokás esküvőre felvenni. xD Szal,ha valamelyikbe is van akárcsak az egyik szín,nem veszem fel inkább..

A magassarkú ötletét köszi,de áthúzom.:D Nem bírok benne menni és magas is vagyok alapból. :|:)


Amúgy,szerintetek hol lehet nem túl drágán jó egyberuhát venni?Lehet külföldön is nézek,mert az esküvő előtt rokonomnál leszek..nekem mindegy hol,de remélem találok valami szép darabot. :)

2011. jún. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!