Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tapasztalatok EdHardy-s...

Tapasztalatok EdHardy-s cuccokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy mit bírnak az EdHardy-s cuccok. Mert ugye nem olcsó dolgok, de a márka, vagy a név kerül rajta ennyibe? Például pólók, övek ilyesmikre gondoltam, akinek van és leírja mik a tapasztalatai, megköszönném. :)
2011. okt. 13. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak hát pont nem az volt a kérdés, hogy "Mit gondolsz az Ed Hardy-s cuccokról?"

Mert ha vkinek ez a véleménye, nem hiszem, hogy kipróbálta, így tapasztalata sem lehet.


Nekem van eredeti is meg nem eredeti is, igazából meg vagyok vele elégedve (a hamisról leesett pár strassz, de az anyaggal semmi gond nincs, másfél éve megvan, ez a legtöbbet használt pólóm, és igen jól bírja:-D)

2011. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!