Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szőke hajat szerenék, (az is...

Szőke hajat szerenék, (az is lesz), szeretem kitenni a mellem és úgy fényképezni magam, gyakran járok párducmintás ruhákban, és szeretem a pasikat. Ez most baj? :S

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem nagyképű
2011. jún. 13. 11:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Amúgy meg... Tudod: Akinek nem inge ne vegye magára. És te már magadra vetted, ha kiírtad ezt a kérdést . xD
2011. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
mondom hogy neeem! csak minden pasi tetszik.
2011. jún. 13. 11:23
 13/25 anonim ***** válasza:
Nézd, ez az a stílus, amit közönségesnek szokás nevezni. Természetes, hogy nem lesznek rólad jó véleménnyel...
2011. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
És még csak egyedi sem vagy, minden 2. lány az utcán ilyen ribis, személyiséged nulla, és csodálkozol, hogy csak ezt látják belőled, miközben te magad építed ki ezt a képet saját magadról.
2011. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
DE még mindig nem válaszoltál arra, hogy mi az, hogy minden pasi tetszik... Kihasználod őket? Reménytelen vagy... Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Leissza magát mindenkivel smárol, rengetegszer volt már valami kis kapcsolata, de sosem járt még senkivel. Minden szembejövő tetszik neki, és mindenkivel smárol. Undorító.
2011. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
hát kb velem is ígyvan :(( ahogy mondtad az ismerősöd
2011. jún. 13. 11:31
 17/25 A kérdező kommentje:
csak nekem nemvolt sokszor kapcsolatom.de szeretek mindenkivel smárolni ha részeg vagyok. de még nemvoltam úgy senkivel.
2011. jún. 13. 11:34
 18/25 anonim ***** válasza:
De miért? Ezért csak le fognak nézni... Az ismerősöm elköltözött az anyjától és egyáltalán... 15 ÉVES VAGY BASSZUS! NE LEGYÉL ALKOHOLISTA!
2011. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
de szeretnék megváltozni :(((
2011. jún. 13. 11:40
 20/25 anonim ***** válasza:
Értem, hogy szeretnél. Akkor először is szokj le a piáról, de sürgősen, mert tönkre teszed magad. És ne smárolj mindenkivel. Egyszerűen ne. Inkább ismerkedj, de ne úgy, hogy rámászol minden szembejövőre. Aztán ne tedd ki a melleid. Nem azt mondom, hogy ne hordj kivágott felsőket, de azért ne nézz ki úgy mint egy sarki k....
2011. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!