Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szőke hajat szerenék, (az is...

Szőke hajat szerenék, (az is lesz), szeretem kitenni a mellem és úgy fényképezni magam, gyakran járok párducmintás ruhákban, és szeretem a pasikat. Ez most baj? :S

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem nagyképű
2011. jún. 13. 11:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam,még az elején nem gondoltam rólad semmi rosszat,de tényleg nem.Egy tizenéves lánynak gondoltalak,az átlagnak.A szőke hajjal semmi gondom nincs kivéve ha az hidrogén szőke.A szép szőke ( [link] , [link] ) haj pedig gyönyörű tud lenni ha valakinek jól áll. A mellkirakáson sem lepődtem meg,én is szeretem a kivágott felsőket,mert szép a dekoltázsom,de ne csak ilyen felsőket hordj.A párducminta se nagy baj ha nem ribisen hordod!Mindennapokra nem biztos,hogy hordanám,ha igen akkor viszafogotabban.Buliba jó.Mindenki szereti a fiúkat,én szinte minden fiúban meglátom a szépet:) Ami tényleg kiakasztott az a piálás...Szörnyű,gusztustalan és visszataszító egy bepiált,részeg ember látványa!Egy fiú is,nem,hogy még egy fiatal lányé!Én elhiszem,hogy most ez a 'menő' és te is 'menő akarsz lenni,de ne tedd.Károsítja az egészséged és nincs annál szánalmasabb dolog,mint amikor egy részeg csaj lesmárolja a fél világot.Szokj le a piáról minél hamarabb!Mert,ez a viselkedésed már tényleg ri*ancos és ku*vás. 20L
2011. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Könyörgöm ilyenkor hol vannak a szülők????

Ha megtudnám, hogy a gyerekem 15 évesen kelleti magát minden faszinak, ráadásul csontrészegen, akkor első körben kapna egy pofont utána meg elbeszélgetnék vele, hogy ezt így nem lehet csinálni. Ne csodálkozz, ha pletykálnak a hátad mögött és már híred van 15 évesen... mire 17-18 leszel nem tudsz egy normális kapcsolatot kialakítani, mert pillangónak fognak tartani, egyszer ide száll egyszer oda.

A zsebpénzedet is jól lecsökkenteném, hogy ne teljen piára. Ha annyira übercsajnak tartod magad, akkor nem fogsz kannás meg tablettás szarokat inni, és akkor részeg sem leszel.

Attól, hogy 15 éves GYEREKként, te playmatenek, meg plazacicának tartod magad, attól még nem leszel az. Hova rakod a fényképeidet? Gondolom facebookra meg a többi közösségire. Nem baj előbb utóbb te is kikerülsz napiszarra és akkor anyád tényleg büszke lehet rád.

Szüleid helyében nagyon elszégyellném magam, hogy egy ilyen gyereket neveltem.


22/L

2011. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

1: nem iszok mindig.. csak néha néha de nagyon néha ha kínálnak (esetleg egy évben 1x 2x.)

2: nem képzelem magam playmatenek.

3: nem teszem fel semmilyen közösségi oldalra,csak csinálok de nem teszem fel.

2011. jún. 13. 13:46
 24/25 anonim ***** válasza:
kamu -.-"
2011. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
80%
Fogadjunk bele sem gondoltál, hogy mi lesz 20 évesen, mikor már mindent kipróbáltál, mindenféle pasival voltál együtt (és akkor már nem csak smárolni fognak veled) szal tényleg, ha már mindent kipróbáltál, amit csak lehet, mi lesz belőled? Egy kiégett k*va. Mi lesz veled 35 évesen? Amikor találkozol életed párjával, akivel leélnéd az életed, gyerekek stb. Elmagyarázom, hogy felfogd. Képzelj el egy pizzát. Te már kóstoltál a Don Pepéből, a Pizza Hutból, mindenhonnan, sőt, még igazi olasz pizzát is kóstoltál már, ami a pizzák pizzája. Jönni fog egy férfi, aki mindent megpróbál neked megadni, de ő csak egy kis "teszkós mirelit pizzát" tud neked adni, mert te már kipróbáltad az olasz pizzát, a pizzák pizzáját. Semmi nem fog örömet okozni neked, mert már mindent kipróbálsz ideje előtt. Érted? Gondold ezt végig.
2011. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!