Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat javasoltok...

Milyen ruhákat javasoltok nyárra egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy tavaly novemberbe költöztünk és elég sok nyári ruhám tűnt el, fürdőruhámból van 1 db egyberészesem amit csak úszás órákon használok de strandra inkább bikinit vagy trikinit vennék. Meg ugye alíg van rövidnadrágom szoknyám tehát amik nyárra kellenek jobbára. Szeretném ha javasolnátok idén divatos ruhákat bármilyen lehet fürdő ruha egybe ruha szoknya top póló bármi jöhet. Anyámék adta pénzt hogy tudjak venni magamnak ruhákat meg persze én is dolgoztam érte szóval nagyrésze saját pénzem:) csak hogy ebből se legyen vita :) Azért méreg drágák sem kellenek köszi szépen előre is :)
2011. jún. 13. 14:36
 1/5 anonim válasza:
Semmilyent :)
2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az overálok nagyon mennek, a maxiruhákkal se lőhetsz mellé...egy két rövidebb ruhát is vehetsz...
2011. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, menj be egy plázába, és válogass:) ami ruhaboltban van, az biztos hogy divatos, te tudod mi tetszik, mi az, amid nincs. Ennél jobb tanácsot nem tudok adni:)
2011. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ami szuper kényelmes és divatos: térdig érő cicanaci + tunika (lehet, hogy tömegcucc, de én imádom, pedig nem vagyok egy "divatmajom")

Ezen kívül én a nyári egyberuhákat imádom, vagy ami még divatos mostanság ezek az ingruhák.

Egy farmer rövid naci szerintem alap darab. Bár rövid gatyában annyira nem vagyok otthon.

Az overálok is nagyon mennek mostanában, meg ugye virágminta mindenen.

Egy alap lista példának: 2 színben cicanaci, 2-3 tunika, 1-2 hosszabb fazonú ing, 2 egyberuha, 1-2 overál, farmer rövidnaci, még 1-2 rövidnadrág, egyszínű trikók, mintás pólók pár darab, csőtopp, bolerók, övek, egyéb kiegészítők.

Pár link:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolso nagyon szépen összefoglalta :) azt a Calzedonia-s overalt imádom!
2011. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!