Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha 1 goth csajnak rövid...

Gáz, ha 1 goth csajnak rövid a haja?

Figyelt kérdés
Levágták a hajam és nem oanra, amilyenre akartam hanem elöl kicsit hosszú hátulé pedig vagy 2centis :@ úgyhogy max zselézni tom :S Nagyon kiakadtam emiatt :S ÉS nem érzem magam így nőiesnek :( Goth csajokat meg nem is nagyon láttam rövid hajjal :( Vagy azért vannak?
2011. jún. 14. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

nincsenek.

de ha jól áll nem gáz :)

2011. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

1., A gothok kulturált lények, igényesek a beszédükre, helyesírásukra. Ezt buktad.

2., Vannak rövid hajú goth csajok, mivel magának a goth öltözködésnek rengeteg alfaja létezik, nem csak a viktoriánus. Az eredeti oldschool gothban eleve a röbidebb, tupírozott, tépett fazon volt a menő, de az állig érő kleopátrás haj is kifejezetten "goth" fazon, hogy a felnyírt, gruftisabb verziókról ne is beszéljek.

3., Ha tényleg goth lennél, nem egy ilyen helyen siránkoznál azon, hogy hogy nézel ki, hanem tisztában lennél azzal, hogy az ember elsősorban nem a kinézetétől goth, és úgy néz ki, ahogy akar, amíg önmagát adja.

2011. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető a kiborulásod. Egyszer nekem is elcseszték a hosszú hajam (le kellett vágni) és szinte minden nap sírtam miatta.. Nem, nem önsajnálat vagy ehhez hasonlók! Egy nőnek sokat számít az hogy megfeleljen önmagának és hogy elégedett legyen önmagával! Ha nem láttál még rövid hajú goth csajt, akkor legalább már van egy! ;)
2011. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én goth vagyok,és már évek óta rövid a hajam. Mindenki szerint jól áll,és én is csinosabbnak érzem magam,mert kiemeli az arcom,nem csak úgy lóg mint a régi hosszú,derékig érő hajam (mielőtt letámadna valaki,nem hosszúhaj ellenes vagyok,csak nekem személy szerint nem vált be)
2011. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Visszatérve erre, valóban hülyén fogalmaztam meg a dolgokat, lehet nem is írtam helyesen, de nagyon siettem. Nem kifejezetten vallom magam gothnak, mondjuk annyira nem szeretnék egyik szubkultúrába sem tartozni, egyszerűen úgy öltözök, ahogy nekem jól esik. De az tény és való, h a kinézetem, a lelkivilágom, stílusom a gothoz áll legközelebb, ezért kérdeztem. Amúgy szerintem női szemmel tök érthető a kiakadásom, bár nem a külsőm a leglényegesebb, de pl. a kerek arcomhoz marha mód nem áll jól a rövid haj :S Úgyh eléggé magamba is zuhantam emiatt :S De hát majd megnő...remélem :D Még 1x köszi mkinek, aki válaszolt! :)
2011. jún. 15. 14:21
 6/6 anonim válasza:

Dehogy gáz... :)

Remélem azóta már megszoktad. :D

2011. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!