Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitgondoltok arról a csajróól...

Mitgondoltok arról a csajróól aki acélbetétesben és nadrágtartóban jár? 16/L

Figyelt kérdés
főleg pasik véleményét kérem
2011. jún. 15. 13:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

pont te írtad, hogy hungaristának vallod magad, te szerencsétlen.


ja, szóval a bátyád miatt.. gondolom ez a 'menő'. na mindegy, azt csinálsz amit akarsz, szerintem csak egy komolytalan kis 16 éves vagy.

2011. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
kicsit elvagy tévedve leányzó. az senkit nem érdekel, egy ideig, hogy, hogy írsz. csak mivel te úgymonD HUNGARISTÁNAK vallod magad, akik szeretik magyarabbnak tartani magukat másoknál, ezért feltételezem hogy büszke vagy a magyarságodra, szereted a hazád stb, ezért joggal várhatja el tőled az ember, hogy tovább élteted a magyar kultúrát, tehát helyesen írsz, nem baszod el a sörösdobozt az erdőben, látogatsz várakat, és hasonlók. csak sajnos ez is ilyen divathullám lett. áh most repper vagyok, most emós, most hungarista. az hogy szereti valaki a hazáját az jó, de attól nem leszel "magyarabb" ha bakancsban jársz. De ha valóban "nem kinövöd stb" és szeretnél valamit tenni is a hazádért, akkor azért elvárható, hogy képes legyél helyesen írni nem? nem vagyok semmilyen ellentábor, én is hordok harcospulcsit, meg ilyesmiket, de joggal elvárható egy magát magyarnak tartó és ezt hirdető embertől, hogy legalább helyesen írjon. na sebaj, majd benő a fejed lágya...
2011. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
ja és, hogy " más nem írja ki normálisan stb." az ilyen "MAGYAR" emberek neked követendő példa, akik leszarják a saját anyanyelvüket? ne röhögtess... akkor te állj fel és mondjad, hogy na én akkoris helyesen írok és beszélek! legalább tennél is valamit.
2011. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Én eléggé leszarom,hogy ki,hogy öltözik!Mindenki azt vesz fel,ami tetszik neki és amiben jól érzi magát.

kb 18 éves koromig én is acélbetétes bakancsot hordtam,tetőtől talpig feketében jártam,tele szögecsekkel,láncokkal stb.akkor még élveztem is ha az emberek megfordultak utánam az utcán a külsőm miatt.Most 21 éves vagyok,még mindig kőkemény metált hallgatok,de ha találkozol velem az utcán,nem mondanád meg rólam,hogy metálos vagyok!

A másik dolog meg az,hogy egy embert nem lehet megítélni a külseje alapján.Amikor még a stílusomhoz hűen öltözködtem,gyakran volt rá példa,hogy a az emberek féltek közeledni hozzám,kapcsolatba lépni velem,mert mindenkinek az volt az első benyomása,hogy narkós,sátánista stb vagyok,de azok akik jobban megismertek és nem a külsőm alapján ítéltek meg mind azt mondják,hogy jó fej vagyok,rendes,normális.Emellet főként az idősebb korosztály általában semmirekellőnek,zűlöttnek tartja azokat a fiatalokat,akkik a külselyükkel eltérnek a társaiktól,nem is beszélve a suliban a tanárokról.Amikor középsuliba indultam az összes tanár ferde szemmel nézett rám és volt amelyik be is szólt,vagy próbált szivatni,de mivel 4 évig én voltam az osztályban a legjobb tanuló rájöttek,hogy akármennyire nem vagyok szimpi,nem tudnak kiszúrni velem.Ma már a külsőmön egyáltalán nem látszik a stílusom,kivéve ha esetleg koncerte megyek....de az elveimet és a felfogásomat soha nem fogja megváltoztatni semmi!Nekem 15 éves korom óta van párom,akkor még mindeketten nagy hangsúlyt fektettünk a kinézetünkre,neki pasi létére derékig érő haja és hosszú kecskeszkálla volt.Azóta már ő is levágatta a haját és indketten teljesen hétköznapi ruhákban járunk.

Ja és,hogy konkrétan a kérdésedre is válaszoljak,igen vannak olyan pasik akiknek bejönnek az ilyen csajok,de a normális embereknél nem a külső a mérvadó,hanem a belső értékek alapján választanak párt ill barátokat!

21/L

2011. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A nadrágtartó és a bakancs szexi, de a beszűkült gondolkodásmód nem. Olyasmire legyél büszke, amit saját erődből elértél, ne arra amibe beleszületsz. Egy bizonyos mértékű hazaszeretet normális, de ez a hungaristaság már csak felesleges és értelmetlen mellverés.
2011. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok, és általában arra gondolok, biztos skinhead.
2011. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még. Az írásod, a gondolkodásod, minden ami itt lejött. Ha felnősz jókat fogsz röhögni azon amiket itt leírtál :)
2011. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
de nemaz hogy gyerek vagyok...tudom hogy nemfog megváltozni a felfogásom...:) és nemazért mert ez a "menő" hanem mert így gondolom-.-"
2011. jún. 17. 13:36
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fog változni a felfogásod,feltéve,hogy valaha normális,tisztességes felnőtt emberré válsz,mert ha nem így lesz,hanem tényleg még évek mulva,amikor feleség és anya leszel keményen ragaszkodni fogsz a félresiklott eszméidhez,hát akkor csak azt tudom mondani,hogy mélységesen sajnállak a beszűkült látóköröd miatt és sajnálom a leendő gyermekeidet is,akiket szintén erre az agresszív viselkedésre fogsz nevelni és olyan dolgokkal fogod megmérgezni őket,amik az életben nem állják meg a helyüket és csak bajt hoznak a fejükre!Remélem érted mire akarok kilyukadni és őszintén kívánom,hogy 3-4 év mulva tényleg ne ezek a dolgok irányítsák az életedet!
2011. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Azt gondolom róla, hogy nagyon jól néz ki.

Én is bakancsban, és nadrágtartóban járok, és nem divatból. Ha te így érzed jól magad, akkor ne érdekeljen, hogy ki mit gondol.


Szerintem jó


15/F

2011. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!