Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj az ha egy lány...

Miért baj az ha egy lány nőietlen?

Figyelt kérdés

Még ha valakinek nem olyan a személyisége, az is billegjen 15 centis platformtűsarkúban? Miért akar ma mindenki barbie-baba lenni?


Mi baj van a fiús lányokkal?


2011. jún. 15. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem túl vonzóak. Meg különben is egy nő legyen nőies : szép szexi stb. De ez csak az én véleményem.
2011. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, neked ez tetszik, de lehet hogy másnak más a vonzó. Miért baj az ha van több féle nő is?
2011. jún. 15. 20:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell 15centis magassarkút bordanod ahhoz hogy nőies legyél.
2011. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
A magassarkú nekem nem tetszik, de ennek semmi köze ahhoz, hogy lányos-e. Az nem jó, ha fiús, de az sem, ha barbie-babás.
2011. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
85%
nem baj ha egy lány nem nőies... mert csak lány :) Egy nőnek kell nőiesnek lennie. Ez a korral kialakul. persze kivételek mindig vannak. meg ugye attól is függ mennyire viselkedik fiúsan a lány. Mindentől függetlenül én úgy gondolom, hogy az a legfontosabb, hogy te jól érezd magad a bőrödben.
2011. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

én fel nem húznék egy magassarkút se:D

de egy nőies frizura nagyon feldobja az összhatást:D

2011. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nincs vele semmi baj.Nekem van egy gyönörű barátnőm, aki régebben mindig csinosan,nőiesen öltözködött, aztán hirtelen átváltott fiusabb, egyszerű ruhákra..megkérdeztem miért: azt mondta azért, mert betelt nála a pohár és elege van abbol, hogy a férfiak nem veszik komolyan, illetve megbámulják stb..csodálkoztam, dehát az ő dolga.
2011. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De miért kell egy nőnek minden áron nőiesnek lennie? Egy androgűn vagy egy maszkulin nő nem lehet vonzó?
2011. jún. 15. 21:20
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

A férfit a nő vonzza, a nőt a férfi. Ha egy férfi heteroszexuális, akkor miért is akarna maszkulin vagy ne adj'Isten androgün nőt? Nekem nincs bajom a melegekkel, nem ítélem el őket, de ha egy pasi hetero akkor természetes hogy nőies nőt akar.

És a nőies nem a magassarkú meg a Barbie, mert nem ettől lesz valaki nőies, de tény hogy a csinos ruhák, gondozott frizura, kecsesség, stb. hozzátartozik egy vonzó nő vagy lány megjelenéséhez.


Ha egy férfi androgün nőt akar, az már jelent valamit...

2011. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

"Mi baj van a fiús lányokkal?"


Az, hogy nem lányosak. Tudod, a lány lány, a fiú meg fiú. Ne keverjük. Születéskor eldőlt. Persze, van aki úgy érzi, rossz nembe született, az egy dolog. De akinek nincs gondja azzal, hogy nő, az viselkedjen is nőként, vagy ne csodálkozzon, ha kinézik.


Az meg, hogy számodra a 15 centis magassarkú jelenti a nőiességet, sokat elmond: végletekben gondolkozol, és az extrém kényelmetlenséggel igazolod magadat magad előtt, holott erről szó sincs.

2011. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!