Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tesco-s F&F nadrág 5. 000...

Tesco-s F&F nadrág 5. 000 -ért, két alkamat bír?

Figyelt kérdés

Vettem egy ominózus nadrágot pár napja a Tescoban. Fehér lenvászon. Kétszer 3 órát volt rajtam, és kikopott a lábam között fent. Bolyhos, és elvékonyodott az anyag. (Nem, nem vagyok kövér, nem dörzsölődik össze a combom).


Szerintem harmadjára kis is lyukad. Járt márt így valaki? 3 alkalomra szóló gatya ötezerért?


2011. jún. 26. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jártam így de gyorsan vidd vissza blokkal és kérd vissza az árát vagy levásárlást!
2011. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A férjem kidobta a blokkot a vásárlás másnapján (kajákat vettünk + ez a gatya volt rajta). Ezt bebuktam, de nagyon mérges vagyok. Inkább vettem volna rajta a turiba 3 másikat. :( (azért köszi!) :)
2011. jún. 26. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem ez kivételesen sza.r, mert nekem tescos gatyáim több, mint fél évig bírják. bár azok ilyen 7-8erek, de lényegtelen.
2011. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
kb a legalja minőség
2011. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
mármint a tescos cuccok általában a legalja minőség, főleg amit a tesco szervál be
2011. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, de az f&f jó.
2011. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

komolyan mondom,hogy én a tescos ruhákba pozitívan csalódtam.egyedül azt veszek ott.

a cipőmet 3 éve hordom,télen nyáron

én 1000ft-ért vettem fél éve munkás nadrágot,és azóta is egyben vannak(kivéve hegesztés eredményei,de az értelemszerűen nem anyag hiba)

szerintem a nadrág az egy selejtes darab lehetett,de nem hiszem,hogy a többi is az lenne.

24F

2011. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát pedig csak összeér a combod, máskülönben az anyag se súrlódik annyira... :? Lenvászon könnyen tönkremegy, pláne ha esetleg nedves lesz (ami azért előfordulhat, a fene tudja)

Persze az se kizárt, hogy szimplán selejt volt, sztem sose derül ki.

Én talán 3 éve vettem egy sortot 1000 forintért, nyáron, néha ősszel is azt nyúzom, mert kedvencem, semmi baja. :)

Legközelebb nézd meg alaposan vásárlás előtt, sajnos hibás dolgok előfordulnak. :S És tedd el a blokkot mindig. Jól jöhet, látod. Kár, hogy drága volt a tanulópénz. :S

2011. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:)) De nem a combomnál, hanem egész fent (khmmm) bolyhosodott be, és vékonyodott el. Ott pedig nem ér össze a combom... csak ha leülök! Ebben a nadrágban úgy látszik, nem szabad ülni :(


Köszi a válaszokat!

2011. jún. 27. 00:48
 10/11 anonim ***** válasza:

A tescoban árult 5-7eFt-os gatyák szerintem nem érnek annyit. Ennyiért már majdnem rendes boltban (plazaban pl) is kapok ruhát.

Tavaly pl az volt, hogy egy idő után, miután ennyiért szinte senki nem vett a cuccaikból, elkezdték ilyen 2-3eFt-okért adni. (Mellesleg így is van rajta hasznuk bőven.) Na, akkor vettem egy-két cuccot. Ez az, amire azt mondom, hogy megéri, de ennél többet nem. A minőségük szerintem átlagos volt.


Amúgy szerintem a legtöbb embernek anatómiai felépítésükből következően járás közben össze ér a combja belső fele. Ez természetes.

Én nem nagyon látok pl az utcán olyan embert, aki nem terpesz állásban állva, úgy néz ki, hogy láb-szünet-láb és átfújna a combjai között a szél.

Ez nem dagadtság kérdése.

2011. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!