Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menedzser nő - milyen ruhákat...

Menedzser nő - milyen ruhákat és kiegészítőket tartalmazzon feltétlenül a ruhatár?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol menedzser? Mikor én voltam egy gyógyszergyártó cégnél,ilyen kifejezetten (meeting,teambuilding,buy the way környezet) akkor kiskosztüm alap h volt, valami szép ruha a vacsorákra,összejövetelekre, kiegészitőként és mindig a kosztümhöz illő fülbevalót hordtam,pl elegáns hosszu ezüstöt,vagy kis pontokat,szép smink. Igazából mindenféle elegáns ruha kell.
2011. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kereskedelmi cégnél. Nincs még tapasztalatom ebben, ezért vagyok kicsit tanácstalan. Persze, gondoltam, hogy elegáns ésatöbbi, de pl. a kiegészítőkre még nem is gondoltam, pedig olyan evidensnek tűnik így már, hogy leírtad. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy rájöjjek, mit felejtettem el.
2011. jún. 17. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:

A menedzser napjainkban sokmindent jelent, azaz szinte minden munka és beosztás újabban valamilyen menedzser :)

A cég "dress code"-jától is függ, dolgoztam olyan helyen ahol a menedzserek mind kosztümben voltak és olyannál ahol a menedzserek farmerben és normál felsőben voltak.....a menedzser önmagában kevés mivel a takarítónéni és higiéniai menedzser, de a milliós vállalat igazgatója is menedzser. A HR-es lány nálunk humán menedzser volt, de farmebran és pulcsiban járt.

2011. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem "és" hanem is higiéniai menedzser
2011. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is menedzser vagyok, de nekem a kocsimban mindig van gumicsizma:) és ez nem vicc
2011. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen a "menedzser nő" egy nagyon átfogó gyűjtőnév, inkább annak nézz utána kérdező hogy a munkahelyeden a többiek miben vannak és tudni fogd nálatok mi az elvárt.
2011. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!