Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann vs. Kínai cipők....

Deichmann vs. Kínai cipők. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A Deichmannos is ugyanúgy szétmegy, mint a kínais ? Elsősorban a Graceland márkára vagyok kíváncsi.
2011. jún. 18. 20:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
azért szerintem lehet találni olasz meg brazil bőr cipőket is, ami nem kínai
2011. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Sziasztok!


Sajnos, mostanra a Deichmann is egy kommersz üzletté vált. Eddig sem gyártottak jó minőséget, de legalább visszavették a garanciális időn belül, amennyiben probléma volt vele, mostanra ez megváltozott. Gondolom megváltozott az üzletpolitika, nem engedhetik meg maguknak, hogy visszavegyék a silány minőségű árujukat, ha már sikerült rásózni az emberre. Konkrétan a Camponában lévő üzletre gondolok. Tavaly januárban vettem egy Fila bakancsot, nem egy név nélküli vackot, márkát. Márciusig hordtam, addig semmi baja nem volt, tavasszal, nyáron nem hordtam (milyen érdekes..) Ősszel, mikor elővettem néhány lépés után szétrepedt a talpa, mentem reklamálni, de elküldtek, mondván lejárt a garanciális idő, viszont, ha gondolom saját költségemre bizonyíthatom, hogy ők a hibásak.

Most novemberben vettünk téli bakancsot a 4 és 7 éves fiamnak (8 000 Ft/darab) ezek februárig bírták,mindkettőnek kilyukadt a talpa, ugyanott. Reklamációmra azt mondták, hogy járási problémájuk van. Elküldték egy "független szakértői bizottsághoz", akik azt állapították meg, hogy extrém megterhelésnek lettek kitéve, amit nem kell elviselnie a cipőnek. Amennyiben a járás ennek számít, úgy valóban extrém körülmények vannak nálunk. Kérdésem, hogy aki gyerekcipőket gyárt, az miért nem teszi bele a megfelelő mennyiségű/minőségű anyagot? Bár ez inkább csak költői kérdés... Magam részéről messziről elkerülöm ezt az üzletet a jövőben és az összes többi Deichmannt is.

2016. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!