Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann vs. Kínai cipők....

Deichmann vs. Kínai cipők. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A Deichmannos is ugyanúgy szétmegy, mint a kínais ? Elsősorban a Graceland márkára vagyok kíváncsi.
2011. jún. 18. 20:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy csizmám van Deichmannból, de az nagyon jól bírja. Eddig kb 3 hónapig hordtam egyfolytában, de még az égvilágon semmi baja, olyan, mintha most csomagoltam volna ki. A kínais meg szétmegy kb 1-1,5 hónap alatt.
2011. jún. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Deichmannban nem mertem cipőt venni (igaz miután körülnéztem, nem is találtam nekem valót), mert annyian írták, hogy szétmegy hamar. Viszont van egy kínai boltos sportcipőm, évek óta bírja.
2011. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

deichmann.

nekem még nem volt rossz tapasztalatom, de hallottam, hha valami történik a cipővel, és a 6 hónapba még beleférsz, akkor szó nélkül visszaveszik, és levásárolhatod, holott nem mindegyik boltban van ez így... Máshol elküldik vizsgálatra, és benyögik, h "nem a rendeletetésének megfelelően használtad"... kösz... szóval egyértelműen deichmann, márcsak azért is mert van 42-es cipő is.:))))

2011. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Deichmann, mert árulnak rendes, minőségi bőrcipőt, mást nem is hordok, utálom a műbőrt. Büdös, egészségtelen, főleg nejlonharisnyával-zoknival, márpedig pl. egy balerinacipőt vagy ilyesmit tavasz elején-közepén még nem lehet mezítlábra felhúzni. A kínaiban meg csak műbőr van, és gyenge a minőség is.
2011. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

11:41

Mikor utánaolvastam a Deichmannban tapasztaltaknak, pont azt írták sokan, hogy hetekig-hónapokig ülnek a cipőn, aztán közlik, hogy a te hibád volt.

2011. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

szerintem ha drága ha nem , ha márkás ha nem akkor is szét megy...

ezért inkább vedd a kinait...

2011. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kínai...

2 cipőt vettem ott 3000-ért. Az egyik rögtön az első hordásnál szétment, levált a talpa, a második a 2. hordásig bírta...

Ezért kérdeztem, hogy hol jobb venni, mert én a kínaiból kiábrándultam.

2011. jún. 19. 20:36
 18/22 candypop ***** válasza:

Deichmann! egyértelműen

vagy a Humanic.

2011. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem a deichmannos cipők nagy része is kínai...ahogy bemegyek, engem rögtön "megcsap" a szaguk. régen vettem ott pár cipőt, de rá kellett jönnöm, hogy a bőr az sem tiszta bőr, csak egy nagyon vékony bőrréteggel befuttatott kemény karton. Úgyhogy én inkább kevesebb cipőt veszek, de azt normális, tiszta bőrt. Pl a Humanicban kapható Minozzi cipők nem annyira vészesen drágák, és nagyon jók...
2011. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sok drága márka is kínai. Ebből a szempontból nem az a kérdés, hogy kínai-e, mert nagy valószínűséggel az :) A kérdés az, hogy milyen minőségű kínai.
2011. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!