Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan vehetnék strasszkövet,...

Honnan vehetnék strasszkövet, vagy vigyem vissza az üzletbe a felsőt?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy nagyon szép felsőt, 990 Ft volt, és van rajta egy csat szerűség amin strasszkövek vannak. De itthon vettem észre, hogy 4 db hiányzik belőle :( Annyira nem feltűnő, de látszik. Legközelebb pénteken tudok menni a boltba, mert nem a lakóhelyemen vettem. Szerintetek akkor még visszavihetem? Csak az a baj, hogy ebben a színben már csak egy nagyobb méret volt, többi szín meg fekete az már túl komoly.

Lehet vhol venni ilyen köveket? Ha igen hol? vagy szerintetek vigyem vissza és hátha csinálnak vmit?


2011. jún. 20. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha szerencséd van,akkor vissza adják a pénzt,de erre nem túl nagy az esély.:(
2011. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze vidd vissza. az eladó is biztos emlékszik rád, de ha a blokkod megvan gond nem lehet belőle
2011. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző voltam: lehet hogy van raktáron, vagy visszaküldi a gyártónak, vagy rendel még belőle. vagy levásárolhatod az árárt másra
2011. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Visszaviheted, de nem biztos, hogy megéri. Ezek az oclsó ruhák olyanok, hogy már az első hordás után elkezdenek potyogni a strasszok. Vagy - mint a mellékelt példa mutatja - előtte.

Szóval nem biztos, hogy megéri azt az utat, hogy kapj egyet, amiből az első mosáskor potyognak ki.

2011. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Skálában vettem, egyből beleszerettem és mikor megláttam az árát, nem lehetett otthagyni :)

Hát akkor megpróbálom kicseréltetni. Inkább nálam essenek majd ki a kövek mint már alapból.

Árulnak vhol ilyen köveket? h Csak arra az esetre a majd mégis kellene ...:)

2011. jún. 20. 23:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy köszi szépen a gyors válaszokat!
2011. jún. 20. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Rövidáruban vagy esetleg hobbi/kézműves boltokban kapható felvasalható kövecske felsőkre. Szerintem biztos olyat is találsz, ami a csatodhoz passzolna :)
2011. jún. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jún. 21. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!