Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusba kategorizálnátok?

Milyen stílusba kategorizálnátok?

Figyelt kérdés
Nos, ami nagyon meghatározó zenei ízlésem, az a rock valamint többi ága.. inkább szívesebben öltözködöm lazábban, sportosabban, vagyis nem csajszisan.. Szóval szívesebben felveszek egy DC pólót mint egy kis cuki toppocskát(példa)... Akkor ez most valami alter? Vagy mi??:/ pl.. mint Avril csak nem bakancs... vagy paramore.. szóval hasonlóan öltözködöm én is... (csak így mert be lehet határolni naggyából... ) köszi a segítséget:)
2011. jún. 20. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a dc az inkabb punk rock, mint avril es a paramoreos hayley is. a zenekaros polos bakancsis rocker. az alter az meg neha az emos fele hajaz, vagy pont teljesen mas, hiszen a lenyeg h nem olyan mint a tobbi. Dc polo viszont eleg atlagos ahhoz.
2011. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszii=) Igazábol nincs dc pólóm csak nem tudtam hirtelen mit irjak erre ..szóval hát így keverve mondjuk ha csillagos pulcsi vagy valami állatmintás póló... csőnaci, kereszt nyaklánc. bár a bakancs tetszik de csak a lazább ami nem akkora mint a fejem:D keverek elég sok mindent és zene is vegyes ezért nem tudom, hogy mi vagyok:S evanescence paramore avril porcelain at the tramps angerfist.. iesmi stílusokat szeretek.. :D még vmi 5let?:/
2011. jún. 20. 23:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Néha meg szívesebben felveszem egy tornacipőt, fekete pólóval, gatyával, kereszt medállos nyaklánccal.. imádom a régiesebb darabokat*.* a halálfejeseket. a feketét, pirosat csak ha minta.. rózusaszínt lilát zöldet kéket..:D fehéret.... meg ha szép a sárga.. pc-m volt számba de kivettem. Szőke hajam van, ált erőssebben kihuzom feketével. Ha tehetem vagy semmien karkötő.. vagy valami bogyós, vagy gyöngyös ... (szeretek enni..:D ) könnyen ismerkedem, de nem vagyok olyan talpraesett.. könnyen megbántódom.. szélsőséges vagyok. (sok a problémám is .. családi okok..:/ tudom, mindenkinek:D) szóval naggyából így néz ki a személyiségem, stílusom. rem többet segítettem:D
2011. jún. 20. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Szimplán a gáz kategóriába, vagy a 12 évesbe.

Avril amúgy nagyon ciki.

De nem baj, egyszer te is felnősz:)

2011. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát képzeld el 20 éves vagyok, és sztem meg nem gáz ha valaki nem p.csásan öltözködik hanem lazábban... és csak példaképp hoztam fel.. szerintem meg te vagy a gáz!
2011. jún. 21. 17:49
 6/9 A kérdező kommentje:
és nem azért.. de nem Avril utánzó vagyok ... csak mondtam h kb én se viszem nagyon túlzásba de inkább ne is irjon az aki csak ilyet akar írni.. mert nem azt kérdeztem h GÁZ-E...
2011. jún. 21. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
20 évesen nem hallgat az ember Avrilt, meg nem is fogalmaz így, nyugi :) És pláne nem agyal azon, hogy milyen skatulyába lehetne besorolni.
2011. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát akkor ne hidd el h 20 éves vagyok:DDD uristen... szánalmas hogy ilyen cinikus és itélkezőek vagytok..
2011. jún. 21. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
18 évesen sem tudok lányként öltözködni. :) igaz rockot sem hallgatok, mert unalmas. psy/goa vonalnál ragadtam meg. de nemtudok szoknyát hordani,ha mégis felveszem, idiotának érzem benne magam... :DD de nem érdekel végülis. :D rájöttem, hogy jók nekem a bővebb eredetileg csőnadrágok, a fiúpólók, pulcsik... :D
2011. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!