Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék szerezni jól...

Honnan tudnék szerezni jól kinéző deszkás cipőt olcsón nekm kell h márkás legyen de az sebaj ha használt?!?!

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok: [link]


nem a márkája vagy hasonló hanem h hogy néz ki pl ennek az orra meg a kinézete tetszik! Szóval nm baj ha használt vagy nem márkás! :) 7 k t akarok érte de max kicsivel többet! :P


2011. jún. 24. 18:13
 1/9 anonim válasza:

Ugye tudod, hogy ez női cipő?

Én aukciós portálokon nézelődnék.

(vatera, tesz-vesz és társai)

Hátha találsz használtan is.

2011. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen tudom de a lényeg az lényeg na :P de am egyelőre énis ott nézelődök!
2011. jún. 24. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
piac?én ősszel vettem egyet a Nike-bol s egy hasonlot a piacról:)
2011. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, hová valósi vagy? én nagyon szívesen eladnám neked a nike 6.0-mat, nyáron vettem Kanadában(ezért blokkot meg dobozt meg ilyeneket nem tudok hozzá adni), akkor volt rajtam párszor, de már kicsit nőiesebben öltözöm mert lassan 18 leszek, így már nem is hordom, pedig még mindig nagyon tetszik :) Mindjárt keresek róla képet; ha tetszik és közel laksz megegyezhetünk. (Tényleg NAGYON keveset volt a lábamon)
2011. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link] (eredetibe kicsit jobb színe van, meg fekete fűzővel is nagyon jól néz ki) Ha nem tetszik az se baj, de hátha...

Majd írj ;)

2011. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy hol laksz, de én tegnap a polgári M3 Outlet-ben vettem Zoo York deszkás cipőt 2490 Ft-ért. Nem vicc, tényleg ennyibe került. Ha el tudsz menni oda, akkor szerintem ott érdemes cipőt venni.

Vagy ha más nem, akkor kínai boltokba is lehet venni már deszkás kinézetű cipőket. Mondjuk azok nem olyan tartósak. :S

2011. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Llillasd!


Mennyiért adnád azt a cipőt?

Ja és Hányas méret?

2011. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38 de az én 37es lábamra is tökéletes volt :) az árban meg tudunk egyezni ;) mennyit tudnál adni érte? :)
2011. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vegyél fel msnre hogy meg tudjuk beszélni :)

llillasd@hotmail.com

2011. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!