Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyum nem engedi a magasságom...

Anyum nem engedi a magasságom miatt, hogy magassarkú cipőket vegyek fel, ez milyen indok?

Figyelt kérdés
Anyum nem engedi meg nekem, hogy 8-9 cm-es sarkú cipőket vegyek magamnak, mert szerinte hogyha felveszem őket, akkor akkora vagyok bennük mint egy zsiráf... 175 cm vagyok és 17 éves. A barátom 187 cm és anyu ilyenkor mindig azzal is jön, hogy hogy néznék ki a barátom mellett olyan magasan... Én nem bírom elviselni, hogy nem dönthetem el én, hogy milyen cipőket szeretnék hordani. Szerintetek mit tehetnék?
2011. jún. 24. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyuddal, hogy Te viszont magassarkúban érzed jól magad és a pasid magasságához még pont megengedhető az a 8-9 cm. Ha meg nem hallgat a józan beszédre, akkor meg vársz, míg nem az Ő lakásában élsz és semmi köze nem lesz ahhoz, hogy mit csinálsz.
2011. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a modellek min. ekkorák, de ált. magasabbal és mégis mindig magassarkúban vannak, és mineki el van ájulva, hogy milyen jól néznek ki!
2011. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyanmár! osztálytársaim 170 centisen velveszek a 7-8 cms cipőket. Én csak 165 vagyok de én is. Vedd meg a cipőt és belerakod a táskádba pl :D


14L

2011. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!
2011. jún. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!