Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Attól hogy duci vagyok,...

Attól hogy duci vagyok, felvehetek kétrészes fürdőruhát? 13/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél fel tankinit, ha kétrészest akarsz, de a bikini eléggé felejtős, mert nem a duciknak lett kitalálva. :D
2011. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne???
2011. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
54%
Elég nehéz dolog. Szerintem ne vegyél fel, és ezt csak azért mondom, mert mikor a fiúkkal Balatonon voltam mindig leszólták az olyan lányokat, akik ducik voltak és bikinit vettek fel. Engem nem zavar. És ha téged se érdekel a fiúk véleménye akkor nyugodtan. ( de talán a legjobb megoldás az lenne, ha mozgással leadnál pár kilót)
2011. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha téged zavar akkor ne vegyél fel. Viszont ha nem zavar akkor nyugodtan vegyél fel. Illetve hogy ha az sem zavar, hogy vannak akiknek biztos nem fog tetszeni. Nekem a fenekem nagy ezért fürdőbe vagy olyanra helyre ahova fürdőruha kell nem is megyek.


25/L

2011. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi..

tankinit már próbáltam és még rosszabb mert az egész a hasamon feszesen van és csak még nagyobbnak tűnik tőle..a nagyobb méreten meg látszik,hogy nem rám való..és ugyanez a helyzet az egybe fürdőrucikkal..a strandoplást pediig nem szeretném kihagyni..fogyni próbáltam de két év alatt mozgással,édesség nélkül,17óra után nem ettem,odafigyeltem a kalóriákra..nem egész egy kg-t fogytam...azt mondták azért nem tudok lefogyni,mert az egész család ducibb és genetika..=(

2011. jún. 26. 15:31
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
hát ha szeretnéd, hogy mindenki lássa, ahogyan lobognak a hurkák, és szeretnél mindenkit megbotránkoztatni, akkor nyugodtan
2011. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

milyen rossz indulatú itt mindenki, és akkor még hápognak, hogy miért nem vállaljuk fel magunk. bezzeg Amerikában senkit nem szólnak le ilyesmiért.

ajánlom ezt a lányt: [link]

nézd meg, van vagy 120 kiló, és miniben jár. jó, oké, nem mondtom, hogy 13 évesen, Magyarországon járkálj ilyenbe, de tanulhatnál tőle :) rajtam is van vagy 15 kiló felesleg, és képzeld, bikinit húzok :)

igazad van, az egyrészesek és a tankinik csak rád tapadnak jobban, sokkalta erőteljesebben hozza ki a hurkákat. válassz valami csinit, lehetőleg ne mintásat, és olyat, ami a dekoltázsod kiemeli egy kicsit, hogy oda központosuljon a tekintet, ne a pocira meg a combokra.

2011. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Tisztázzuk, hogy mennyire vagy duci? Kg, cm?

Amúgy ha téged nem zavar akkor ne érdekeljen, hogy ki mit mondd!

Aki strandra meg azért jár, hogy másokat lesegessen és fikázzon azt csak sajnálni tudom.

2011. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Az a linkelt csaj nagyon durván gusztustalan:S Nem róla kéne példát venni.
2011. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy öltözzön előnytelenül vagy valami, de lelkileg vehetne róla példát. ha már itt kérdezget ilyeneket, ahol ráadásul ilyen tahó válaszok jönnek, az már nagy baj.
2011. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!