Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Attól hogy duci vagyok,...

Attól hogy duci vagyok, felvehetek kétrészes fürdőruhát? 13/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jó példa a linkelt lány mert nagydarab mégis ízléses és trendi és nem a hányinger kap el, ha ránézek.


Rajtam is van 10 kiló plusz és a szülés óta a hasam se olyan szép feszes mégis 2 részes bikinit húzok magamra.

Pánt nélküli felső és hagyományos fazonú bugyit.

Vedd fel nyugodtan ha TE úgy érzed hogy felszabadult tudsz benne lenni. Kb szard le mások véleményét.

2011. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy vehetsz, mondjuk ha brutálisan kövér vagy, akkor inkább ne. Nekem is van egy duci barátnőm, nyugodt lélekkel vesz fel bikinit, szép barnára lesül a nyáron és tök jól mutat benne. :)
2011. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! =)

egyébként 160-161 cm és 67 kg =(

2011. jún. 28. 16:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Jaj, nyugodtan vegyél fel bikinit! Sokkal előnyösebb, mint a rádfeszülős egyberészes. És fiatalosabb is, csak ügyesen kell választani, hogy elvonja a figyelmet a hasadról. :)
2011. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15%
Felvehetsz persze ha azt akarod, hogy mindenki rajtad röhögjön!
2013. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
istenem, utolsó...
2013. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi sajnálatra méltó ember van :) Méghogy rajta röhögnének... 10 ből 7 embernek pocsék a teste....és nem röhögnek rajta normális emberek mert strandra szórakozni járnak az emberek....


Kb 10ből 3 néz ki jól... a többi vagy kövér vagy ijesztő sovány vagy pattanásos vagy hófehér a bőre stb stb.... egy sovány hófehér pattanásos legalább annyira esztétikátlan mint egy rengő hájú ember....

Egy picit husi de szép barna lány nem feltétlen visszataszitó.

2013. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!