Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a szemüveget mivel tudnám...

Ezt a szemüveget mivel tudnám felvenni, mert manapság ugye ez a divat?

Figyelt kérdés

Én is akarok ilyent venni és hogy milyen ruhákkal vegyem fel? 14/L

Kép:

[link]


2011. jún. 26. 16:48
 1/8 Vicuss.. válasza:
78%

szerintem: fekete csőnadrág, fehér blúz szerüség vagy egy egyszerű fehér póló,meg egy ilyen mellénnyel -> [link]


ha hosszú a hajad akkor kösd ilyen SZÉP és DIVATOS kontyba

elöl 1-2 tincset hagyj lógni..


SZTEM jól nézne ki..de mindenkinek más az ízlése :)

ha nem tetszik az ötlet bocsiika :D

2011. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
igen, ez a divat. de ha nem lenne divat, nem is hordanád?
2011. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos... az ilyen spongya bob medúzavadász szemüveghez egy kockanadrágot,nyakkendőt és inget ajánlanék. Ja,és remekül állna,hogyha befestenéd magad sárgára.

Na jó,hogy ne legyen leszólás a vége az ilyen szemüveghez a csőnadrág és a lezser felsők mennek.

2011. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hümi ***** válasza:
én bármit felvennék hozzá :D
2011. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Hippi BTK-s SZTK keretes szemüveg.... Kerülendő, szerintem ultragáz.
2011. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En ellenzem az ilyen szemuvegeket. Nekem is van kb. 5. De mar nem hordom oket! Mar mindeninek ilyen van. Lehetsz divatos ugy is, hogy nem olyan vagy mint a varos 2harmada. Sok mas divatos szemuveg van, nezz utana;)
2011. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20.39!

Azért ezt nem kellene. Nem tudom, miért kötik a Btk-sokat az ilyen dolgokhoz. Szálljunk már le az ilyenekről.

Rengeteg Btk-s értelmesebb, mint Te.

Különben is, ahová én járok, ott egyik sem hord ilyet, és nem öltözködik hippi stílusban.:) Idióta. (Nagyrészt a hippi Btk-sok tanítják a gyerekedet az iskolában!!!!!!)


Amúgy meg mindenki azt hord, amit akar. Ne szóljunk már bele!

Egy volt nem hippi Btk-s.

2011. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elnezest, nem szeretek kotekedni. A kerdezo mar egybol ugy kezdte, hogy ketseges abban, hogy ''divaos-e''. Ezt nem hiaba irta le, ugyanis szerintem meg egy kispisis is rajonne, hogy nem potyara tette fel a kerdest. En tanacsot adtam, ha neked mas velemenyed van, akkor ird le, de ne koss bele az en velemenyembe. Koszonom. :)
2011. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!