Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok figyelik, ha kilóg a...

A lányok figyelik, ha kilóg a boxer a nadrágból?

Figyelt kérdés
Ma egy gimnazista fiú társaság utazott a villamoson, és szinte minden srácnak kilátszott a boxeralsója a nadrágjából, és azt beszélték, hogy a csajoknak nagyon bejön, ha látják a kilógó boxert. Ez így van fiúk? Lányok mennyire figyelitek?
2011. jún. 27. 21:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Én felfigyelek rá :DD
2011. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

én ilyenkor jót röhögök magamban.. személy szerint igénytelennek tartom. Nem Supermanok, hogy kívül legyen az alsónadrágjuk.

20/L

2011. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
hát különös képpen nem szoktam figyelni de van hogy megakad rajta a szemem... igazából boxertől függ hogy tetszik e vagy sem... bár igazából nem mondanám különösebben hogy tetszene inkább : vagy gáz vagy vicces... pl a fehér boxer az gáz, de ha mintás akkor van h vicces, de semmiképpen nem jelent semmilyen előnyt ha vkinek kilátszik...
2011. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem taszít az ilyen.
2011. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ja,jót röhögök rajta
2011. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
ja 19/L
2011. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Sokszor valóban igénytelen, ahogy kilátszik a a bő kockás alsó, de azért épp a múlt héten láttam egy buliban egy szépen kisportolt, profi kézilabdázó srácot, és amikor véletlenül felcsúszott az ing, huh, nagyon izgató volt a kilátszó fekete boxer a kockás hasával...
2011. jún. 27. 22:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

(Mostanság eléggé divat.) Jól van, az elmegy hogyha úgy kivillan, meg jó pasi is, de én tarkón rúgnám az összes ilyen nyálgép, csőnadrágos, vasalthajú, festett szőke, alsónadrág villogtató nyomorékot. :D Én ha meghallottam volna, és van valaki mellettem, megszólaltam volna, hogy: Olyan undorító, mikor a srácoknak ki van az alsónadrágjuk, nem? :S


Engem taszít.

2011. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha szándékosan kilóg,akkor csak nevetni szoktam rajta:D

15/L

2011. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk elhiszem h a kézilabdázón szexi volt! 34

Ha így lóg ki akkor nekem tetszik!

Én amúgy figyelek rá.

Például idén a suliban a 'nagyonlaza' srác beült elém (kb. minden órán) és hát akaratlanul is sikerült feltérképeznek az alsónadrág készletét. Van neki 3-4 különböző színű tehénmintás xD Utóbbi estet elrettentő példának szántam, mert szerintem a tehenek nagyon nem szexik =).

16L

2011. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!