Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok figyelik, ha kilóg a...

A lányok figyelik, ha kilóg a boxer a nadrágból?

Figyelt kérdés
Ma egy gimnazista fiú társaság utazott a villamoson, és szinte minden srácnak kilátszott a boxeralsója a nadrágjából, és azt beszélték, hogy a csajoknak nagyon bejön, ha látják a kilógó boxert. Ez így van fiúk? Lányok mennyire figyelitek?
2011. jún. 27. 21:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadt vicces, én spec mindig röhögök magamban. Nem értem, miért csinálják... Vegyenek megfelelő méretű boxert és megfelelő méretű nadrágot, amit normálisan felhúz magára, és máris normálisan nézne ki. De neeem! Ehelyett hülyét csinál magából. Nekem ugyan nem fáj, hogy hülye, legalább feldobja a napomat! xD

De én olyat is láttam már, akinek a fél segge lógott ki, nem az alsógatyája, na attól majdnem elhánytam magam! Az pont olyan gusztustalan, mint amikor a hülye p.csáknak lóg ki a hátsójuk a csípőgatyából, és azt hiszik, hogy szexi O.o

2011. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
énis csak röhögök rajtuk:DxDD
2011. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem nézem direkt, de elég szembetűnő és szerintem ízléstelen :S
2011. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nem tudom miért baj ha kilóg a fél alsógatya a nadrágból a sulimba a legjobb tanulóknak is kilátszik a fél s*gge
2015. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

az ciki amikor fürdön vagyünk és lambázunk pls és boxer fürdőnadrág csuszik lefele és ott lesz az ember anyaszült meztelen.

lányok akkor mit szolnátok

2017. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!