Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete-fehér virágmintás...

Fekete-fehér virágmintás szoknyához mi illik?

Figyelt kérdés
Egy fehér alapon fekete virágmintás A-vonalú, kb. térdig érő szoknyához mit ajánlanátok? Teljes öltözékre lennék kíváncsi (felső, kiegészítők, cipő). Nem kifejezetten alkalmi, inkább hétköznapi, utcai viseletre gondoltam. Rólam talán annyit érdemes tudni, hogy molett vagyok és 30 éves.
2011. jún. 29. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete magassarkút és fekete felsőt szoktam felvenni hozzá ( egyszerűt, nem alkalmit) vagy egy klassz pirosat.
2011. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
ugyanilyen zokni
2011. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A pirosat szeretem, barna hajamhoz jól is áll, de ezesetben milyen kiegészítőket válasszak?
2011. jún. 29. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Kiegészítők:

[link]


[link]


[link]


[link]


Kb.Ilyen stílusuak legyenek a kiegészítők:)


Lenge fehér felső, fekete magassarkú.:)

2011. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fekete magas tűsarkú papucs.

A felső mindenképp egyszínű legyen, szerintem fekete illene hozzá a legjobban, de jó a fehér is. Én valami szűk toppot vennék fel hozzá, elég ha a szoknya lenge.

Smink: fekete szemhéjtus alul és felül kihúzva és ezüst színű szemhéjfesték (sötétebb és egy világosabb árnyalat vegyítve) és persze az elmaradhatatlan fekete szempillaspirál. És még szájfény hozzá.


27/N

2011. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én fekete harisnyával, magassarkúval, pink vagy élénk kék felsővel (esetleg pirossal) és fekete kardigánnal venném fel, fehér vagy fekete táskával.
2011. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A felső valami szép élénk színű de ugyanakkor egyszerű lehetne például atléta stílus (de nem békahátú), a cipő meg egy fehér szandál.
2011. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Úgy érzem sikerült megerősítést nyernem, én is hasonlóakra gondoltam. További szép napot mindenkinek!
2011. jún. 30. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem is mindenképpen egyszínű felsőt. mondjuk feketét. és akkor a cipő legyen élénk színű.

vagy a cipő is fekete és a kiegészítő élénk, mondjuk piros. vidámmá teszi az összeállítást.

2011. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy fekete/fehér ujjatlan,pántos felső,illetve ugyanígy fehér/fekete balerinacipő.pl fekete karkötő,és egy szép nyaklánc.szerintem ez mindenkinek jól áll:))
2011. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!