Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon magas tűsarkú cipőben...

Nagyon magas tűsarkú cipőben tudtok járni? Hány centisben, mikor, hogyan szoktatok hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 13:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
a mikort úgy értem h hány éves korotokban :)
2011. jún. 30. 13:42
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
hát, idáig a legmagasabb, amim van, az 12cm-es. 15 éves koromban tanultam meg menni benne, de akkor olyan profin, hogy azzal fociztam a suliudvaron :D
2011. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem szeretem őket egyébként, de színházba, egyéb elegáns helyekre felveszem. Kb. tízcentis magassarkakon vagyok még biztos (173 cm vagyok alapjáraton is :) ), és először 17 éves koromban vettem fel ilyen cipőt. Azóta sem okoz problémát a dolog, bár én otthon gyakoroltam benne a járást, hogy ne nézzek ki hülyén. :)
2011. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én már régebben rájöttem hogy nem érdemes tönkretenni benne a lábakat. Nagyon csúnya bőrkeményedéseim lettek, fájt a derekam stb. Max 5-6 centisbe szoktam menni alkalomra, egyébként könnyű "sarkatlan" cipőben mászkálok, vagy papucsban.

28/N

2011. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
...És az 5-6 centis sem tűsarkú, hanem vastagabb sarka van, amiben könnyebb megtartani az egyensúlyt.
2011. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok, nem volt alkalmam megtanulni mert nem gyártanak a méretemben (46) :(
2011. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Most lehet, hogy hülyének fog mindenki nézni, de nekem először magassarkú a lábamon (úgy hogy jártam is benne), 8 évesen volt. Mindig egyre magasabbakat hordtam, egyátalán nem volt nehéz. Mára már a kifutókon látható cipőkben is könnyedén mozgok (16-17 centis cipőkben is, vagy óriási platformokban). Most 16 éves vagyok :)
2011. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Majd megnézem, hogy 40-50 évesen milyen állapotban lesz a derekad, milyen bütykeid lesznek, utolsó.
2011. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12 voltam mikor 7 cmereset kaptam.
2011. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem olyan 14 éves koromtól járok magassarkúban. Korábban is volt rajtam, de nem hodtam, mert vékony lányka voltam és vékonyak voltak úgy nagyon a lábaim és hosszította és nem tetszett. De aztán kezdtem formásodni és egyre jobban néztem ki a magassarkúkban. Nem jelentett problémát az, hogy magasak, könnyen jártam bennük kezdettől fogva. Annyira hozzászoktam, hogy már az volt szokatlan, ha lapost veszek fel, és abban botlottam meg, nem a magasban.


27/N

2011. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!