Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek ciki...

Lányok! Szerintetek ciki egyedül menni vásárolni?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok barátnőm,de általában velük szoktam menni.Most viszont egyikük sem ér rá,van aki nyaral,van aki beteg.Én viszont szeretnék elmenni vásárolni...ciki egyedül menni?

17/L


2011. jún. 30. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

jézusom hogy lenne már ciki!

menj bátran nehogymár rájuk kelljen várni,én általában egyedül szoktam a fontosabb dolgokat megvásárolni nem azért mert nincsenek barátnőim csak legalább nem kell másokhoz igazodni gyorsabb vagyok spontán döntéseket hozok,,barátnőkkel csak nézelődni szoktam,

2011. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki!:) Persze, barátnőkkel jobb,kellemesebb, de hát, ha vásárolni akarsz, nyugodtan menj el egyedül.
2011. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néha jobb is egyedül lenni. Én is hó elején megyek egy jó nagy bevásárlásra. Cipők, topok, gatyók... :) Egyedül! Oda nem kell más. Lehet órákig fog tartani. Persze én is szeretek barátnőkkel menni, de ugyanúgy egyedül is! :D
2011. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Akkor holnap valószínűleg el is megyek:)

2011. jún. 30. 18:42
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek egyedül. Tudod, ha egy cipőhöz 6x mész vissza megnézni, hogy tetszik-e mégis, akkor senki sem nyaggat, hogy jaaaaj menjünk már :)) Biztos megvan már a saját ízlésed 17 évesen, így el tudod dönteni, hogy mi az, amire szükséged van, és jól áll.
2011. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki miért lenne az?

én azeretek egyedül is menni meg úgyis ha jön velem valaki.:)

2011. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy a legjobb :)
2011. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
sokkal jobb egyedül vásárolni,mert te magadnak el tudod dönteni és nem befolyásol semmi ^^
2011. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
szerintem se ciki énis imádok egyedül vásárolni, sokkal nyugisabb és abba boltba megyek be ahova akarok stbstb. Ha mégse egyedül megyek vásárolni akkor általába a barátommal megyek akivel már több mint 2 éve együtt vagyok és egyedül az ő véleményére adok, mert ő ismer a legjobban :)
2011. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van:)

Jó adag kedvet kaptam hozzá,úgyhogy holnap most már biztosan elmegyek.

Köszönöm mindenkinek!:)

2011. jún. 30. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!