Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni ruhát...

Ciki egyedül menni ruhát vásárolni? Te kivel szoktál?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az én koromba mindenki a barátnőivel vagy esetleg az anyukájával megy vásárolni,de én mostanába rákaptam arra hogy egyedül megyek. Nincs ki beleszóljon,és annyi időt szánok rá amennyit csak akarok.Nem tartom magam amolyan magányos farkasnak,de az egyedüli vásárlást élvezem. Szerintetek ciki egy 16 éves csaj egyedül lófrál a ruhaboltban?És te kivel szoktál menni?

16/L


2010. jún. 24. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Szerintem a fiatalok közül se mindenki kisérővel megy vásárolni. Igaz én nem szeretek egyedül vásárolni. Megmagyarázni nem tudom, hogy miért de jobban érzem magam ha nem vagyok egyedül:)
2010. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig egyedül járok vásárolni.

17/L

2010. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
nem ciki,de én abarátnőimmel és a pasimmal szoktam menni
2010. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem és hanem vagy:) (előző)
2010. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nálam változó,van,hogy a barátnőimmel,van,hogy a pasimmal,de van,hogy egyedül megyek vásárolni.

egyáltalán nem gáz egyedül menni vásárolni.

2010. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem ciki, én nagyon sok embert látok egyedül. Én viszont utálok, nagyon magányosank érzem magam, senkihez se tudok szólni, és kikérni a véleményét. Ezért mindig 2-3emberrel megyek. :D
2010. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ugyan ezen gondolkoztam ma :D

jó,persze,szeretek a barátnőimmel vásárolni,de talán egyvalaki van aki el bírja viselni azt,ameddig én próbálgatok..xD

szal nem rossz egyedül vásárolni,sőt :D nem szól bele senki :D

és hogy más mit gondol rólam olyankor..hát azt le..khm :D

a vásárlás boldoggá tesz,ne érdekeljen ki mit gondol :)

15L

2010. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, de szerintem unalmas. ha pl elfáradok és leülök, nincs kivel beszélgetni, röhögcsélni. meg ha valaki velem megy, akkor tanácsot is ad, hogy ez nem áll jól, vagy nem éri meg, és nem veszek meg gagyi cuccokat, nem költök el egy halom pénzt.
2010. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
éni s egyedül megyek 17f
2010. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is egyedül járok:)17/L
2010. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!