Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudjam mi áll nekem jól?

Honnan tudjam mi áll nekem jól?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok magabiztos az öltözködés és sminkelés terén, mert nem tudom mi állna jól. Félhosszú, barna haj, aranybarna szem. Magas vagyok, széles váll, nagy mellek. Milyen sminkek és ruhák állnának jól nekem?

Előre is köszönöm!

18L


2011. júl. 1. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A fekete ruha mindenkinek jól áll. Legalábbis az én szememben. :D Mellesleg próbálgass, és megtalálod ami neked tetszik.
2011. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek, h én úgy gondolom jól áll, közben meg igazából tök nevetséges a szerelésem. :/
2011. júl. 1. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:

a tükör elé állsz, és amibe jól érzed magad/tetszel magadnak azt választod


de egyébként írtad nagy mell-innentől egyszerű, kivágott felső-és a pasik nem tudnak majd a szemedbe nézni:D

2011. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha aranybarna a szemed (gondolom világosabb színű), akkor lehet jó volna a hajadba egy kis szőkés melír, az arcod köré, ez finomít a vonásaidon: [link]

Sminkből, ha nagy a szemed, ajánlom ezt a fajtát: [link] ezt egyszerű elkészíteni, csak tus és szempillaspirál kell, és klasszikusan mindig divatos.

Ha széles a vállad, és nagy a melled, vegyél fel olyan felsőket, aminek nyaknál nem túl széles a kivágásra, inkább lefelé mélyebb, és "V" alakú. Hangsúlyozd a derekadat magas derekú szoknyával. Esetleg a most divatos, bővebb ülepű nadrág is jól állhat neked, mert az alsótestedet emeli ki a vállaid helyett.

2011. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldj egy fotót magadról nekem e-mailben, az mégsem olyan, mintha kitennéd ide, sminkesként lehet, hogy tudok neked tanácsot adni. :)
2011. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!