Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudjam hogy hamisított-e?

Honnan tudjam hogy hamisított-e?

Figyelt kérdés
Vettem egy elvileg nike válltatyót, de nem nagyon láttam eddig hasonlót, a nike más stílusú cuccokat szokott csinálni.Az elejére rá van varrva egy nike logó, de az is furcsa, és máshol nincs is ráírva hogy nike ráadásul nem adtak hozzá blokkot, amit csak itthon vettem észre mikor meg akakrtam nézni google-on, mert ugye a blokkon elvileg rajta van a táska kódja, vagy valami, és így utána tudtam volna nézni...4000Ft-ért vettem 7-ról leakciózva... Szal honnan tudjam hogy hamisított-e? Van ugyan egy cédula belevarrva hogy nike, de nincs rajta olyan jelzőkód vagy akármi ráírva ami ezt a modellt jellemezné....
2011. aug. 28. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem érdeklődj másoktól, hogy ők vásároltak-e már abban az üzletben, elégedett voltak e...Esetleg menj fel Nike honlapjára, hátha ott vannak a termékeik, és meglátod a táskát (ezt onnan gondolom, hogy converse-nél pl. fenn van az én cipőm is...szval érted:))
2011. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hol vetted? tegyél fel képet hátha valaki meg tudja mondani hogy melyik modell
2011. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az hogy néztem képeket nike táskákról, és még csak hasonlókat sem láttam... Így képet sem tok feltenni, de ha nem jutok semmire majd felteszek egyet amit én csinálok. A cipőmet én is megtaláltam, de az victory. És sztem egyik ismerősöm sem járt abban az üzletben. másfelé szoktak járkáéni.
2011. aug. 28. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy gondoltam hogy tegyél fel képet hogy te fényképezd le!
2011. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha raksz fel saját képet valaki biztos tudja hogy hamisított vagy nem..
2011. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!