Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fiúk! Hosszú, félhossz...

Lányok, fiúk! Hosszú, félhosszú, térdig érő, térd fölé érő avagy extra mini szoknyára szavaztok?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsiságból kérdem :)


Légyszi, indokoljátok meg, hogy miért azt részesítitek előnyben, amit, és írjatok kort is!


Kezdem én... A térdig és a kicsivel térd fölé érőket szeretem, mert a félhosszú hülyén áll rajtam, a maxira meg rálépek. Az extra mini (úgy értem, hogy éppenhogy szeméremdomb alá érő) meg szerintem közönséges...


Most Ti jöttök! :)


Ja, 21/L


2011. júl. 1. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Ne legyen túl rövid, tehát legalább combközépig érjen, amúgy mindegyik állhat csinosan, nőiesen. A hosszúnak szebb az esése (szebb lehet, abból is vannak elcseszett fazonok), a rövid meg több lábat mutat.
2011. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a térdig, térd fölé érő szoknyákat kedvelem. Igazából régebben nem szerettem a szoknyákat, sőt. Unokabátyám barátnője gyakran hord szoknyákat, ő is inkább a térdig, térd fölé érőket szereti és nagyon jól áll neki. Ő a laza esésű, színes szoknyákat szereti. Gyakran láttam szoknyákba és olyan szépek, hogy én is megszerettem.


A hosszú, félhosszú szoknya annyira nem tetszik, ezt inkább - félre értés ne essék, nem rosszindulatból írom - az idősebbeken tudom elképzelni, nekik nagyon jól tud állni. A mini viszont kortól függetlenül undorító szerintem.


Nekem mostanában az ilyesmi szoknyák tetszenek:

[link]

[link]

[link] (ez fazonra tetszik, a színe nem annyira)


16/L

2011. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én alacsony vagyok vagy hosszút veszek (nyújtja az alakot) vagy minit, de csak combközépig érőt, nem extra minit (ez nem nyom össze annyira, mint pl egy 3/4-es.). A térdig érővel az a bajom, hogy ami másoknak térdig ér, az nekem térd alá :D

Amúgy szeretem a feszülős, a laza fodrost, az egyszínűt, a mintásat, mindent :D Azt hiszem kissé eklektikus a stílusom :D

2011. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
térd, térd fölé érők, mint a 16 éves lány linkeltjei :)
2011. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindenféle van, a legtöbb térdig érőből/kicsit fölé érőből. A minit is szeretem (vagy nevezzük inkább combközépig érőnek, mert annál rövidebbet nem vennék fel), csak az a baj, hogy a metrónál meg az utcán is pl. vigyázni kell, hogy ne fújja fel a szél, ami elég frusztráló tud lenni. Inkább ősszel, tavasszal szeretem, amikor tudok alá harisnyát venni, úgy nem annyira zavaró ez.

A hosszút nagyon szeretem, csak nyáron azokban nem nagyon lehet megmaradni :) Főleg a sok alsószoknyás, bő szoknyákat szeretem minden hosszúságból, ilyen sima maxijaim vagy hasonlók nincsenek. Mindenesetre a nyáron varrok magamnak egy abroncsos szoknyát, azt már alig várom, h kipróbálhassam ősszel az utcára :DD

A térdig érő végülis talán azért a legjobb, mert abban télen sem fagyok meg harisnyával, és nyáron sem sülök bele :) 22/N

2011. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én minit szoktam (: szerintem ha pl nem kivágott felsővel és magassarkúval veszem fel, akkor nem néz ki közönségesnek. Meg hát ha jó lábaim vannak, nem fogom takargatni (: Nem vagyok egoista, de a testemmel meg vagyok elégedve. 16/L
2011. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Mondjuk mini és mini között is van különbség, mert én úgy tudom, hogy minden, ami tért fölé ér, az már mininek számít. De most olvastam olyat, hogy mikro szoknya! O.o Na, az amiből éppenhogy nem lóg ki az ember popsija. Az szerintem nagyon durva...

Abroncsos szoknya? Szép-szép, de én fel nem venném, bocsi x) A hosszú szoknyákat régebben nagyon szerettem, de már eladtam őket, inkább a térdig érőket preferálom.

2011. júl. 1. 13:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, mindenkinek ment a "lájk" :D
2011. júl. 1. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!