Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni fekete férfi...

Hol lehet kapni fekete férfi szűk nadrágot?

Figyelt kérdés
Hívhatom csőnacinak is, a lényeg hogy szűk legyen és ne legyen drága (7.000 Ft felett). A " Ne vegyél ilyet" típusú válaszoktól szíveskedjetek megkímélni. Köszönöm!
2011. júl. 4. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
pull&bear, bershka (LEÁRAZÁS VAN kb minden gatya 5000), h&m, zara. semmiképp sem c&a, new yorker, és jeans club, ezek rossz minőségűek, és nagyon gagyin néznek ki
2011. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vögele? Takko?
2011. júl. 4. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kínaikban szoktam venni, és nőit, vagy uniszexnek is mondhatnám. Azokra gondolok, amiken nincsen semmi csajos díszítés, és szolidabb a koptatásuk is. Magyarul nem látszik, hogy női.


Egyszerű oka van, a női sztreccses anyagból van, a férfi meg nem. Egy igazi, végig feszülős csőnaciban alig lehet leülni ha nem sztreccses. De ha sztreccses anyagból van, akkor viszont szuper kényelmes. Ráadásul nem lógnak a seggemen, és jobban is állnak, nem csak szerintem, hanem a csajok is mondják.


Külön öröm, hogy a nőik majdnem fele annyiba kerülnek mint a férfi csőnacik. A kínaikban 2-4000-ig adják őket.


Nem akarom rád beszélni a női gatyákat, de egy próbát megér a boltban, aztán majd látod. Érdemes többféle fazont felpróbálni, mert egy némelyik nagyon béna pasin, de van amelyik meg nagyon jól néz ki.

27F

2011. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, benézek ide is oda is majd. Minden választ köszi. Ment a zöld kéz :)
2011. júl. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!